Jakou vybrat cestovní navigaci?

Off Topics...
Odpovědět
mepp
Příspěvky: 1
Registrován: 7.1.2014, 9:04

Jakou vybrat cestovní navigaci?

Příspěvek: # 50021Příspěvek mepp

Hledám specifickou navigaci fungující přes GPS, ve formě malé krabičky. Něco jako se dává do auta, ale ne fungující přes GSM.
potřeboval bych aby to fungovalo aspoň tři týdny a mohl to sledovat celosvětově.
Protože jsem laik, tak bych se zdejších bardů rád zeptal zda něco takového se vůbec komerčně prodává. Předpokládám, že v HW asi problém nebude, ale nejspíše k tomu bude potřeba i nějaký SW abych tu krabičku mohl sledovat. Existuje něco na ten způsob?

díky za pomoc
Uživatelský avatar
Jirásek
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 15:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou vybrat cestovní navigaci?

Příspěvek: # 50022Příspěvek Jirásek

Jestli jsem dobře pochopil, nejedná se ti o navigaci, ale o zařízení které zaznamenává polohu a odesílá tyto data uživateli.
Není ani tak velký problém získat data o poloze (například NMEA), ale jak to odeslat v rámci celého světa k uživateli. Napadá mne jediné - satelitní telefon. Ale to bude pěkně drahé a veliké. Určitě žádná malá krabička.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Bobb11
Příspěvky: 1
Registrován: 27.1.2014, 17:53

Re: Jakou vybrat cestovní navigaci?

Příspěvek: # 50105Příspěvek Bobb11

Hm. To je docela drsný požadavek. Zkuste spíš oslovit nějakého zkušeného technika, aby vám něco takového sestrojil. Nebo se podívejte na ebay..
Odpovědět