Vše o navigacích značky TomTom
Odeslat odpověď

Kam nahrát body zájmů do Tomtoma v androidu?

13.8.2013, 7:38

Nemohu přijít na to, kam nahrát body zájmů do Tomtoma v androidu, můžete mi poradit? Díky

Re: Kam nahrát body zájmů do Tomtoma v androidu?

16.8.2013, 13:28

TomToma v Androidu nemám a neznám, ale zkus pročíst tohle fórum, je možné, že se to tam dozvíš.
viewtopic.php?f=3&t=4555

Re: Kam nahrát body zájmů do Tomtoma v androidu?

16.8.2013, 18:45

Já to kdysi u nějaký verze 1.0 zkousel a je to stejny jako u mé tomtom 950, tedy do mapy... 8-)
Naposledy upravil Gebič dne 17.8.2013, 14:11, celkově upraveno 1

Re: Kam nahrát body zájmů do Tomtoma v androidu?

17.8.2013, 4:42

U TomTomu pro starý widle (Windows Mobile 6.5) to bylo taky tak - do adresáře s mapou.

Re: Kam nahrát body zájmů do Tomtoma v androidu?

17.8.2013, 10:01

Body zájmu do složky s mapou. Označena jménem mapy - (Europe, Western Europe, Eastern Europe, atd atd)
Ikonu(.bmp) a soubor(.ov2). Jen pozor na to, aby oba soubory - ikona i vlastní body byly vždy stejně pojmenovány, a liší se jen příponou....

Re: Kam nahrát body zájmů do Tomtoma v androidu?

20.9.2013, 13:40

ještě kdyby na ně uměl upozornit jako na iphonu.

nevíte někdo o externí app, která by uměla upozornit na blížící se poi a běžela by napozadí?
já nic nenašel

Re: Kam nahrát body zájmů do Tomtoma v androidu?

21.10.2013, 11:58

Tak o víkendu jsem měl možnost vyzkoušet jak běhá TomTom na telefonu s androidem (Nexus 4). POI se skutečně nahrávají do adresáře s mapou a zobrazují se bez problémů, včetně možnosti navigovat na ně. Zkoušel jsem ho na trase cca 25 km a navigoval tak jak jsem zvyklí u VIA 135, nijak nepadal. Upozornit na POI ovšem nejde. Od aplikace, kterou si člověk nahraje do své krabičky, bych za ty peníze čekal více muziky, i když mapy jsou LiveTime.

Re: Kam nahrát body zájmů do Tomtoma v androidu?

5.1.2014, 15:10

Neupozorňuje, neumí radary, neumí itinerář, nemá kompas, ...
Na Androida je to fakt ještě hodně nedodělaný :-(
Odeslat odpověď