Radary ve složce "Oblíbené"

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Odpovědět
bohous777
Příspěvky: 3
Registrován: 16.6.2008, 19:48

Radary ve složce "Oblíbené"

Příspěvek: # 18557Příspěvek bohous777

Prosím o pomoc či info 8-) - nevím jak, ale v navigaci ve složce "Oblíbené" se mi objevily, mimo zadaných oblíbených položek, i pravděpodobně všechny radary ( hezky jeden za druhým... ). Zároveň jsou radary ve složce "Různé / Uživatelské body" - tady jsou pro změnu roztříděné podle rychlostí a druhu měření. Má to tak být? Tím, že jsou ty radary ve složce "Oblíbené" se v ní pak člověk špatně pohybuje, když hledá svůj skutečně oblíbený cíl. Stahuji přes POILoader a před stahováním "mažu" staré body. Jestli jsem někde na fóru přehlédl už existující odpověď, pak se omlouvám a stačí ťuknout, díky.
Garmin Nüvi 250, Atlas Czech 7 NT, Topo Czech v1.2, City Navigator Europe NT 2008
VitaCapek
Příspěvky: 41
Registrován: 18.3.2008, 21:10

Re: Radary ve složce "Oblíbené"

Příspěvek: # 18562Příspěvek VitaCapek

"oblíbené" nahrávám z MapSource - maximum je tak 500 bodů (dle typu GPS) a jsou v interní paměti GPS
"různé/uživatelské body zájmu" nahraje PoiLoader, množství je omezeno jen pamětí přístroje či karty
bohous777
Příspěvky: 3
Registrován: 16.6.2008, 19:48

Re: Radary ve složce "Oblíbené"

Příspěvek: # 18574Příspěvek bohous777

Díky moc, ale přiznám se, jako "navizačátečníkovi" mi to moc nepomohlo :zamysl: . Ale s tím omezením bodů to asi sedí, když si totiž chci nyní uložit novou pozici do oblíbených ( klisicky ťuknutím na ikonu vozidla), tak mi to napíše, že mám smůlu - paměť pro oblíbené že je zaplněna. A zároveň - když v "Oblíbených" nějakou položku (třeba radar) smažu, zmizí i ze zobrazení na mapě, přestože ve složce navigace " Různé/Uživatelské body" je uvedena. Po novém natažení aktuální složky radarů je stav stejný, odstraněný radar "nepřibyde" - tedy pokud jsem zrovna netrefil na záměrně z databáze odstraněný, ale u dálnice o tom pochybuju. Takže řeším problém a) jak se zbavit "zbytečných(?) záznamů o radarech ve složce "Oblíbené" ( jednotlivě je "mazat" v navigaci by asi bylo nadlouho ) a zároveň tím uvolnit paměť a b) aby to samozřejmě radary hlásilo.
Garmin Nüvi 250, Atlas Czech 7 NT, Topo Czech v1.2, City Navigator Europe NT 2008
VitaCapek
Příspěvky: 41
Registrován: 18.3.2008, 21:10

Re: Radary ve složce "Oblíbené"

Příspěvek: # 18596Příspěvek VitaCapek

OK, takže jste asi nahrál radary do oblíbených - u 760 je v "moje data" volba - smazat oblíbené. Jak je to u 250 nevím - tedy asi se jich zbavíte jen "velkým" resetem (držet pravý dolní roh při zapnutí)

Do oblíbených bych si dával jen "oblíbené" - ne moc, abych se v tom vyznal, navíc oblíbené neumožňují mít doplňující informace.

Body zájmu toho snesou víc - sem by měly směřovat i radary, formát který zde stáhnete již obsahuje vše potřebné, aby varování bylo funkční

a koukněte i sem
bohous777
Příspěvky: 3
Registrován: 16.6.2008, 19:48

Re: Radary ve složce "Oblíbené"

Příspěvek: # 18667Příspěvek bohous777

Moje "250" možnost jednoduchého smazání nemá, takže jsem zkusil "velký reset" a už jen mohu poděkovat - v Oblíbených krásně čisto! Nahrál jsem přes POILoader aktuální radary a uvidím, jestli budou i avizovány. Takže ještě jednou - velké díky :palce:
Garmin Nüvi 250, Atlas Czech 7 NT, Topo Czech v1.2, City Navigator Europe NT 2008
Odpovědět