Radary a DreimGo

Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...

Moderátor: eidz

Radary a DreimGo

Příspěvekod Novocz v 3.6.2008, 23:59

Dobrý den, jsem tady poprve a pokusil jsem se dostat POI databázi radarů do DreimGo DG220BT ( http://www.dreimgo.com/pages/cz/dg220gc-intro.php ). Nedaří se a na foru věnovanému navigacím jsem našel dotaze jednoho zoufalce, který se snažil o totéž. Tam mu odpověděli toto:

"Tato moznost je v niektorych statoch zakazana, ked vstupite napriklad do Rakuska a mate taketo zariadenie, ked Vas policia zastavi tak Vam ho moze skontrolovat prave na tieto stacionarne radary. Moze ho aj zabavit ak vam najde v zariadeni taku funkciu. My sme vyrobca ktory, tuto funkciu neumoznuje a to z dovodu porusovania zakonu v niektorych statoch, aby to neposkodilo nasu znacku DREIMGO."

Jelikož tam chci dostat databázi českých radarů, opravdu nevím proč mně má zajímat Rakousko, pokud jsem slyšel tak podobné problémy dělá Švýdarsko, nikoli Rakousko.

Takže moc prosím, víte-li někdo jak to tam dostat, pomožte mi, když na mně firma DreimGo kašle.
Novocz
 
Příspěvky: 1
Registrován: 3.6.2008, 23:32

Zpět na Ostatní navigace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků