POI body(radary) do Nokia Maps

Vše o gps navigacích, novinky, linky, dotazy, upozornění...

Moderátor: eidz

POI body(radary) do Nokia Maps

Příspěvekod sprokop v 8.12.2007, 17:23

Nevíte zda lze přidat radary do navigace Nokia maps? Nokia E90-komunikátor. Pokud ano tak jakým způsobem
sprokop
 
Příspěvky: 1
Registrován: 8.12.2007, 17:16

Re: POI body(radary) do Nokia Maps

Příspěvekod budulinek v 31.1.2008, 19:06

Zdar všem,

přišel jsem na to, jak dostat POI do Nokia Maps.Nejdřív jsem zkoušel najít konvertor na PC pro konverzi *.ov2 souborů na *.lmx soubory, které Nokia používá pro skladování svých bodů zájmů (landmarks). Bez úspěchu.

Nakonec jsem ale našel javovou aplikaci, která vám sama načte *.ov2 soubor, překonvertuje a data šoupne do databáze bodů zájmu ("orientační body"), kterou využívá Nokia Maps. Ta aplikace se jmenuje POIXpress, stáhnout ji můžete mj. zde: http://www.handango.com/PlatformProduct ... 4&R=204517

Stačí stáhnout aplikaci, nainstalovat do telefonu, nakopírovat *.ov2 soubor do adresáře E:\Others\POI, spustit POIXpress, vybrat kategorii orientačních bodů, kam chcete importovat a pak importovat z vybraného *.ov2 souboru. Je to necertifikovaná java, takže musíte potvrdit spoustu hlášek o tom, že chce aplikace načítat a upravovat data. Samozřejmě dáte všude ano.

Problémy:
- z doposud nezjištěných důvodů se mi stává, že to nenačte úplně všechny body z *.ov2 souboru
- je to sedmidenní trial, na který není medicína
- Nokia Maps nezvládne větší množství POI (respektive zvládne, ale nahrávání Nokia Maps pak trvá dost dlouho
budulinek
 
Příspěvky: 2
Registrován: 15.1.2008, 17:16

Re: POI body(radary) do Nokia Maps

Příspěvekod Henry v 31.1.2008, 22:00

Pokud jsi mi schopný poslat ten lmx soubor s jedním nebo jen několika body a z navigace k tomu napsat souřadnice, název bodu popř. další info, tak se na to můžu podívat (až čas dovolí...)
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: POI body(radary) do Nokia Maps

Příspěvekod endy v 3.3.2008, 22:45

našel jsemkonvertor ov2/lmx ale funkčnost jsem nestihl otestovat
http://garmin.gps-data-team.com/poi_manager.php

btw ani nevím do které složky je dát
endy
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18.8.2007, 14:16


Zpět na Ostatní navigace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků