Sledování dopravních přestupků na Slovensku

Off Topics...

Sledování dopravních přestupků na Slovensku

Příspěvekod Jirásek v 16.1.2015, 9:25

Zajímavá informace, změny asi od příštího roku:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... kamer.html
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Sledování dopravních přestupků na Slovensku

Příspěvekod Gumídek v 16.1.2015, 11:38

Informace super, ale správce radarů SK na to kašle, takže asi je nikdo zadávat nebude....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Sledování dopravních přestupků na Slovensku

Příspěvekod Tonny v 16.1.2015, 11:58

K situaci na Slovensku...

Mám to na slovenské hranice cca 3,5 km /Hodonín-Holíč/ a od spousty řidičů mám info, že na Slovensku se absolutně nevyplatí cokoli na silnici porušit.

Policie stojí často "za bukem" nebo např radar těsně za mostkem schovaný za svodidlem.
Je naprosto nekompromisní, diskuse absolutně nemožná, v případě jakéhokoli, i jen slovního odporu nebo pokusu o diskusi odstaví vozidlo, nechají více jak hodinu stát, řidiče vychladnout, pak to řeší pokutou v rámci desítek Euro i za minimální přestupky.
Je známo, že v obci jsou hákliví na jakékoli překročení rychlosti a neřeší, jestli je to 54 nebo 58 km/h, prostě to bez diskuse řeší v maximální možné taxe.
To samé mimo obec, u nás 95 běžně projde, na Slovensku je 95 km/h běžně pokutováno a údajně se někdy ani neobtěžují dokázat překročení fotkou.
O přejetí plné čáry by se daly povídat desítky případů a když policista řekne, že nebyla dodržena bezpečná vzdálenost, tak je to prostě je pravda a basta!!!

Pozor na Slovensku, je to tam z našeho pohledu příliš natvrdo a přistupují k tomu téměř /s malinkou nadsázkou/ po americku.

Zdroj informace:
denní info od zákazníků, kteří se vrací ze Slovenska a tankují u mne na benzince.
Znám např. pana Honzu z Týna nad Vltavou, který mi říkal, že zaplatil za banální překročení ryclosti 50 Euro a za přejetí stř. čáry o cca 15 cm 30 Euro. Zdaleka není jediný, kdo se mi svěřil.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Sledování dopravních přestupků na Slovensku

Příspěvekod Gumídek v 16.1.2015, 16:42

Díky, o důvod více, proč nejezdit na Slovensko... :usmev:
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron