Nováček

Off Topics...

Nováček

Příspěvekod suchy v 25.11.2008, 0:09

Zdravím jsem tu poprvé poradil mi to známí.Koupil jsem si tom toma 930 a chtěl bych do toho radary v CZ a nechce se mi do toho už nic investovat. Dá se tady něco stáhnout a nainstalovat ?
suchy
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25.11.2008, 0:02

Re: Nováček

Příspěvekod Gumídek v 25.11.2008, 6:15

Jirásku, prosím zamknout. Opravdu nejlepší je nazvat vlákno nováček, a nic nečíst. Jsou tu návody, a vše, jen se rozhlédnout. :pistol: no jo, nic neinvestovat, pokud možno ani myšlení.... :silis:
Naposledy upravil Gumídek dne 25.11.2008, 9:21, celkově upraveno 1
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Nováček

Příspěvekod P800 v 25.11.2008, 8:15

suchy píše:Zdravím jsem tu poprvé poradil mi to známí.Koupil jsem si tom toma 930 a chtěl bych do toho radary v CZ a nechce se mi do toho už nic investovat. Dá se tady něco stáhnout a nainstalovat ?

nechce se mi do toho už nic investovat ... odpovídá; ani vlastní maličko námahy s hledáním. Nechceme takové uživatele :nastvany:
Uživatelský avatar
P800
 
Příspěvky: 240
Registrován: 24.7.2007, 14:41
Bydliště: Brno

Re: Nováček

Příspěvekod Docent v 25.11.2008, 9:15

Když se mu nechce číst a hledat, tak mu nezbude nic jiného, než investovat 29 € ročně za předplatné :zamysl: ...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Nováček

Příspěvekod jjjlll v 24.3.2009, 7:58

Kluci, vážně. Já to tady neumím. Myslel jsem že na to časem příjdu, ale nějak jsem se zasekl. Neumím ani přemístit domov. Když přemístím baráček na své místo, tak při příštím přihlášení je zase zpět. Nebo, proč nejde navrhnout poi v náhledu mapy? Způsob, kdy si musím nějakým způsobem zjistit a zapsat souřadnice je složitý. Nehledě na to že bych přímo na mapě viděl zda tam ten bod už není zanesen. Například Lidl v Neratovicích. Na mapě je přítomen, sice na špatném místě ale je. V kategorii Lidl jsem ale marně hledal řetězec Neratovice. Už jsem z toho hotovej.
jjjlll
 
Příspěvky: 3
Registrován: 17.12.2008, 7:15

Re: Nováček

Příspěvekod Jirásek v 24.3.2009, 8:35

Nezoufej, ono se to poddá. Zápasili jsme ze začátku většinou všichni.
K tomu Lidlu - po otevření kategorie CZ-Nakup_Lidl jsem dal do vyhledávání (nahoře) Neratovice a bylo to hned (i s neratovice). Možná jsi měl někde překlep.
K tomu zadávání nových BZ přímo z amapy na poi.cz. Nejsem admin (Rossini) který toto vytvářel, ale ono to je trochu složitější. Takže tato možnost není.
Ale není přece tak velký problém mít otevřená dvě okna, v jednom poi.cz, v druhém mapy.cz. Potom pouze jednoduchým zkopírováním souřadnic z mapy.cz je vložím do zápisu nového (či upravovaného) BZ. Nový BZ můžeš jedním kliknutím zkontrolovat na mapě, zda sedí (ikonka globusku).
Podívej se SEM, možná jsi to přehlédl. Snad ti to v počátcích trochu pomůže.
Ať se daří.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Nováček

Příspěvekod Docent v 24.3.2009, 8:36

Nikam nic zapisovat neumíš, Windows umí kopírovat Ctrl+C do schránky a Ctrl+V to z té schránky zase přilepit.
A ty Neratovice nejspíš hledáš ve slovenském Lidlu, protože v českém jsou.
Přílohy
Lidl Neratovice.jpg
Lidl Neratovice.jpg (37.73 KiB) Zobrazeno 4241 krát
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Nováček

Příspěvekod Jirásek v 24.3.2009, 8:39

No a protože je toto vlákno dle mého názoru (a nejen mého) opravdu trochu mimo mísu, ZAMYKÁM.
Na fóru je dostatek vhodných vláken, kde se může případně pokračovat.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol


Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 14 návštevníků