Vtipy, nevšední situace, zábava

Off Topics...

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Jirásek v 27.7.2010, 9:28

Deník Pražáka na Moravě:
Pondělí - piju s Moraváky :vino:
Uterý - skoro jsem zemřel :nositka:
Středa - zase piju s Moraváky :vino:
Čtvrtek - lituji, že jsem nezemřel už v úterý... :zed:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Gumídek v 27.7.2010, 13:21

No, a teď si představ, že můj kamarád má manželku z východního Slovenska. Svatbu dělali tam. Jeho tvrzení : "Na východě se pije i mezi pitím". Dále o své svatbě říká toto : Vstávali jsme v sedm, a od osmi mám vše jen v mlžném závoji. Ještě, že svatbu natočili na video(už je to déle), tak jsem se střízlivý mohl informovat, jak vlastně proběhl obřad a dále věci s tím související...
Tím chci říci, že nejen na Moravě....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Gumídek v 22.8.2010, 19:11

Toto je značka zákaz vjezdu s dodatkovou tabulí, která byla donedávna na začátku ulice Bohnická směrem dolů k Vltavě.Myslím, že nepotřebuje komentáře, co dokáže vyprodukovat "schopný úředník"...
Bohnická.jpg
Bohnická.jpg (20.62 KiB) Zobrazeno 8725 krát
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod vid02 v 24.8.2010, 9:54

Asi tě to překvapí, ale ty časy jsou tam kvůli autobusu, který jezdí v opačném směru... Aby se tam nemusel vyhýbat nějakému pitomci f Ochcávii f metle f TDIčku.
vid02
 
Příspěvky: 120
Registrován: 10.4.2010, 0:42

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod JuraS. v 24.8.2010, 10:02

No jo ale už vidím jak se tam potkají dvě auta a budou se řidiči dohadovat..nebo chtěl bých tam jet sám a potkat policajta co by se se mnou hádal..pochybuji, že má někde u sebe nebo ve vozidle certifikované hodiny aby se se mnou mohl hádat o čase...btw..kolik je hodin právě teď..jsme sice malá zemička ale dle správného času by ten z aše řekl, že je právě 12:00 a ten z jablunkova že to není pravda že je právě 12:05
Navigon 1400 Primo, Garmin ETrex Legend, černobílá plečka sloužící s kabelem k echolotu Humminbird Matrix 17 k navigování na rybách. . Telefon Nokia E75 + NokiaMaps a teď zkouším Waze
JuraS.
 
Příspěvky: 58
Registrován: 1.7.2010, 11:42
Bydliště: Praha - Žižkov

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Gumídek v 24.8.2010, 10:46

Pro vid02....1) Proč tam cedule byla, vím, ale stejně tam byla zbytečně, mockrát jsem se tam s autobusem potkal, a vždy jsme se tam v pohodě vešli. Tam je problém jen v horní části, a to je sotva 100 metrů. A ten kdo se tam s autobusem nevešel, je vůl.....2) Pokud máš problémy s lidmi v Octáviích, tak já ji mám také(Koneckonců ji mám v podpisu). Mohl bych to brát osobně, ale beru to spíše jako hloupý pokus o žert....Pokud jsï to napsal naschvál, tak ze sebe děláš Docenta, a snažíš se provokovat nějakou reakci. A nechápu to, protože Octavie je auto jako každé jiné. Protože jen zde na fóru vím o pěti lidech, kteří Octávii mají, a jsou to všechno slušní řidiči....A ostatním se omlouvám za OT...
A to už vůbec nebudu komentovat, jak to chtěl DP řešit, když měl autobus zpoždění atd atd....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod vid02 v 24.8.2010, 10:48

ale dle správného času by ten z aše řekl, že je právě 12:00 a ten z jablunkova že to není pravda že je právě 12:05

WTF??? U nás existují pětiminutová časová pásma? A že je 12:00 stejných v Ostravě jako na Mallorce :zamysl: ?
BTW nepopletl sis to se západem a východem Slunce, ten je opravdu jiný v Aši a jiný v Jablunkově :usmev: ?
vid02
 
Příspěvky: 120
Registrován: 10.4.2010, 0:42

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod vid02 v 24.8.2010, 10:55

OT: Problémy s lidmi v Oktáviích nemám, ale protože jezdím denně a najezdím celkem dost, tak se denně utvrzuji v tom, že je mezi nimi výrazně větší procento blbů než mezi řidiči ostaních vozidel (tím neříkám, že mezi ně patříš i ty nebo další z tohohle fóra). Například se mně nikdy nestalo, že by mne dojel řidič nějakého korejce nebo japonce a začal troubit a blikat jako idiot, zatímco nějaký borec z Oktávky to předvede nejméně 2x měsíčně. A pokud mne něco předjede u Slaného před nájezdem na R7 přes dvojitou plnou čáru a zákazu předjíždění 300 metrů před tím, než se silnice rozšíří na 4 pruhy, je to na 100% Oktávie.
Doplněk: možná by bylo lepší než dávat tu fotku sem, napsat to na příslušný místní úřad. Já kdysi psal na přední Kopaninu, jestli není ta třicítka v místě bez domů trochu nemístná, a po čase se tam objevila padesátka.
vid02
 
Příspěvky: 120
Registrován: 10.4.2010, 0:42

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Scorpio_cz v 24.8.2010, 11:02

OT: pro zajímavost - podle statistik percentuálně největší procento havárií způsobí řidiči "medvědů" :zamysl: :
Kód: Select All
http://zpravy.idnes.cz/nejcasteji-naboura-mercedes-skodovkari-jsou-opatrni-pc6-/krimi.asp?c=A100812_072835_krimi_cen

nehody1.jpg
Podle IDNES
nehody1.jpg (52.82 KiB) Zobrazeno 8703 krát
Naposledy upravil Scorpio_cz dne 24.8.2010, 11:05, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Gumídek v 24.8.2010, 11:03

A jé, doufám, že tu nemáme druhého Docenta...(promiň, ale ochcávka bylo jeho oblíbené téma) ....a u jiných typů se ti to nestalo ??? Mně se to naopak stává u frajírků v BMW(zvlášť typ X) Mercedesech, Porsche, Infinity a v jiných rychlých vozech atd atd, když dodržuju povolenou rychlost. Ale stejně se vyhýbám tomu, abych je házel do jednoho pytle....Protože bych tímto slušným řidičům křivdil a těch je většina...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod JuraS. v 24.8.2010, 12:16

vid02 píše:WTF??? U nás existují pětiminutová časová pásma? A že je 12:00 stejných v Ostravě jako na Mallorce :zamysl: ?
BTW nepopletl sis to se západem a východem Slunce, ten je opravdu jiný v Aši a jiný v Jablunkově :usmev: ?


nespletl, někde jsem na netu našel aplikaci co ti podla gps spočítala správný čas..tak jsem zkoušel rozdíly v naší zemičce..dyď samotná praha je od londýna posunutá o hodinu...
Navigon 1400 Primo, Garmin ETrex Legend, černobílá plečka sloužící s kabelem k echolotu Humminbird Matrix 17 k navigování na rybách. . Telefon Nokia E75 + NokiaMaps a teď zkouším Waze
JuraS.
 
Příspěvky: 58
Registrován: 1.7.2010, 11:42
Bydliště: Praha - Žižkov

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod vid02 v 24.8.2010, 12:23

Nevím sice, kdo je docent, ale pokud se podíváš do garáže na autorevue.cz, tak lidí majících nedobré zkušenosti s řidiči aut z Mladé Boleslavi je dost a dost... A pokud na mne někdo na dálnici troubí a bliká v domnění, že zajedu mezi kamiony v pravo nebo si prošlápnu plynem podlahu, tak je to z 90% Oktávie nebo passat, případně fabia 1,2 HTP v táhlém klesání :nositka: .
vid02
 
Příspěvky: 120
Registrován: 10.4.2010, 0:42

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod vid02 v 24.8.2010, 12:27

JuraS: Ano, Praha je od Londýna posunutá o hodinu, protože je v jiném časovém pásmu. Ale je naprostá pitomost tvrdit, že Aš je od Jablunkova posunuta o 5 minut. Prostě si to pleteš s se slunečním časem, který se používal v dobách krále Klacka. Doporučuji ke studiu například tohle http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Casov ... p%C3%A1smo.
vid02
 
Příspěvky: 120
Registrován: 10.4.2010, 0:42

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod Scorpio_cz v 24.8.2010, 13:40

OT : Pavle, omluva za OT, pak to tu asi promaž :hmm:

vid02 možná by to už stačilo ... nesnaž se každého chytat za slovo, nehodí se to sem
JuraS. s těma certifikovanejma hodinama máš pravdu ... těžko se dohadovat s policajtem jestli už bylo či nebylo 12:10
U všech takovejch "vyhrazenejch pruhů od-do", když jedeš těsně na hranici zakázaného času, je to vždycky trochu risk

A teď tu přestanem plácat blbosti a vrátíme se ke vtipům, jinak nás tu Jirásek smaže a zabanánuje všechny :cry:
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Vtipy, nevšední situace, zábava

Příspěvekod freewall v 3.9.2010, 8:24

Tak tenhle radar Gumajz určitě ještě neviděl :)))))))))

Obrázek3.jpg
Obrázek3.jpg (161.88 KiB) Zobrazeno 8657 krát
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

PředchozíDalší

Zpět na Rady, Tipy, Zkušenosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron