Vše o navigacích značky Navigon
Odeslat odpověď

15.2.2007, 15:49

Potřeboval bych na to přesný postup,jsem sice šikovnej ale samouk. :D

15.2.2007, 16:02

Vy mě normálně matete. Jestli jsem tomu teda porozuměl, tak ty soubory co tu jsou na stáhnutí, obsahují soubory typu .asc a doprovodné obrázky, jsem vložil do složky storage card/atd. Ale nevím, jak přinutit tyto soubory,aby se zobrazily.!! nebo mám někde chybu??

15.2.2007, 16:56

Tak jsem si stáhnul poi edit,ale nevím jak tam mám změnit tu koncovku.

15.2.2007, 17:02

otevři ov2 soubor - save as - Generic Ascii (*.asc) - pojmenuj a hotovo

takto tam mám všechny typy radarů rozdělené podle rychlostí

15.2.2007, 17:24

Stáhnutí ve formátu asc:
viewtopic.php?p=3450#p3450

Co vlastně dělá ten POI-Warner? Konvertuje ty asc soubory do jiného formátu? Nebo přímo někam do Navigonu?

15.2.2007, 21:09

Proč se mi spolu s adresami nezobrazují ikonky. :x

16.2.2007, 0:52

Henry píše:Co vlastně dělá ten POI-Warner? Konvertuje ty asc soubory do jiného formátu? Nebo přímo někam do Navigonu?

Hned zítra to vyzkouším, díky Henry.

Dělá to to, že to vytvoří vrstvu s POI nad mapou. Např. do Navigonu jinak POI nedostaneš. No a má to různé vychytávky na radary.

EDIT: Jejda, Henry, já myslel, že to uděláš stejně jako "Generovat a stáhnout soubory pro POI-Warner", tzn. ZIP soubor obsahující jednotlivé kategorie radarů a jednotlivé rychlostní limity - jen že to nebude ve formátu OV2, ale ASC :cry:

16.2.2007, 11:25

Jo už jsem si ty informace o tom našel.

Udělal jsem to jako ty ov2 soubory pro POI-Warner. Vyzkoušej, jestli to tak může být...

17.2.2007, 22:02

Tak jsem si stáhnul, nainstaloval POI-Warner do svého transoniku.Ale body z tohoto fóra jsem dal do "ProgramFiles/POIWarner/atd. A hle, našlo se.!!
Teď jsem zvědavý, jak to bude fungovat.!!
Moc vám dík. Díky takovému to fóru, jsem zase o něco chytřejší.
Ještě ale mám jeden dotázek. Ten program POIWarner, není někde jeho CZ verze?? Pro PNA :!! :lol:

18.2.2007, 9:06

Henry, jsi jednicka. Bez jedine chybicky!

DJDave, neexistuje.

19.2.2007, 7:57

Co jste vykoumali?

19.2.2007, 20:50

Libor_m : Díky za info. Tak jsem teď o výkendu měl cestovatelskou. Nahrál jsem do POI-warneru radarové body, a vše proběhlo O.Ki. Ale cestou mě to neukázalo ani jeden? A to jsem podle POIeditoru měl mít cestou pár radarů. Stacionární - Náchod/Běloves (u hranic s Polskem) a na mapě mě to nic neukázalo. Kde dělám chybu? Mám dojem, že to má ukázat radar na mapě ne?? Další problém mám, že mě to neukazuje rychlostní limit.Jako že byl překročen. Mám to taky blbě nastavený? Jinak cestu ukazuje bez jakých koliv problémů. Teda pokud jedu ve Východních čechách po I.třídě. Jinak jedu polema :) . Dík za pomoc.

20.2.2007, 11:42

Polema jezdíš proto, že Navigon stále neuvolnil nové verze map.

Jinak v POI-Warneru si musíš zvolit, že chceš body vidět a volíš si i v jakém přibléžení mají být vidět. Pohraj si s nastavením.

Martine, Henry udělal konverzi radarů pro POI-Warner pro Navigon.

22.2.2007, 15:28

Bezva počin,již jsem si je stahoval na ce4you.Je tam něco nového?

Tak teď jsem se tam teprve podíval a BOMBA! Již stačí jen stáhnou a je to... Jste šikovný klucí :D

22.2.2007, 20:18

Já měl jen nápad, ale pak to vždycky spadne na Henryho :lol:

Henry má se mnou svatou trpělivost :roll:
Odeslat odpověď