Invalid client type (Navigon 70 Plus)

Vše o navigacích značky Navigon

Invalid client type (Navigon 70 Plus)

Příspěvekod rimsy v 18.10.2010, 20:45

Zdravím,
mám Navigon 70 Plus a posl.verzi NAVIGON Fresh 3.2.0 (build .245) a při spustění Navigon Fresh a snaze přijít na Shop Fresh, Aktualizace softwaru, stažení map a služeb, zdata validační kód a Můj systém program hlásí "Invalid client type". Nemůžu si novou Navigaci ani updatnout a mam pocit že Navigation Fresh Maps jsou zatím doslova vyhozené peníze.

Rada z ofici.podpory zněla nainstlaovat si nejnovější verzi Navigon Fresh :hmm: Pochopitelně nepomohlo. Stejný problém sem našal na zahr.fórech bez odpovědi. V tomto směru je Navigon tragédie.

Nemá někdo po ruce funkční návod jak takovej stav napravit?
rimsy
 
Příspěvky: 3
Registrován: 18.10.2010, 20:37

Re: Invalid client type (Navigon 70 Plus)

Příspěvekod JuraS. v 19.10.2010, 7:31

Těžko se hodnotí tvůj problém a nedokáže to asi nikdo na světě..takhle po drátu...nenapsal jsi vůbec jaké pc máš, co za os, jaký hw a drivery k němu, co za další preriferie a drivery a softy k němu a taky co za softy máš nainstalované a jaké procesy ti běží na pozadí.

ten tvůj navigon Fresh se s něčím pere, hádá se na hw úrovni o komunikační protokol...lidsky řečeno..máš na svým pc nainstalován ovladač třeba pro foťák, tiskárnu s multifunkcí, mobil atd a výrobci použili podobný a nebo stejný protokol (jazyk) kterým zařízení s tvým os komunikují...
a nebo máš antivirus který ti nedovolil pořádně nainstalovat navigon fresh a nebo se o to snažíš na firemním pc kde nemáš povolenu instalaci hw.
jak vidíš mohu ti navrhnout řadu řešení ale žádné není instantní stylu...je li tma rozsviť...
Navigon 1400 Primo, Garmin ETrex Legend, černobílá plečka sloužící s kabelem k echolotu Humminbird Matrix 17 k navigování na rybách. . Telefon Nokia E75 + NokiaMaps a teď zkouším Waze
JuraS.
 
Příspěvky: 58
Registrován: 1.7.2010, 11:42
Bydliště: Praha - Žižkov

Re: Invalid client type (Navigon 70 Plus)

Příspěvekod rimsy v 19.10.2010, 8:15

Sem na svém osobním PC, Mám Win 7 Professional (64bit); když odhlédnu od standardních procesů frčí mi tu motoConnect.exe (od Motorolly), Catalist Control Centre (grafika), DAEMON Tools Lite, LHALMNP.exe a SetPoint.exe (obojí Logitech hardware); antivirus nemám, výjimka ve firewallu povolena.

Zkusímodinstalovat některé aplikace (mobil atp.), sem za routerem.. ještě jednou checknu nastavení.

Díky za nakopnutí.. snad správným směrem;) dám vědět.
rimsy
 
Příspěvky: 3
Registrován: 18.10.2010, 20:37

Re: Invalid client type (Navigon 70 Plus)

Příspěvekod JuraS. v 19.10.2010, 8:34

wokna 7 v 64 bitech by mohl být problém....
Navigon 1400 Primo, Garmin ETrex Legend, černobílá plečka sloužící s kabelem k echolotu Humminbird Matrix 17 k navigování na rybách. . Telefon Nokia E75 + NokiaMaps a teď zkouším Waze
JuraS.
 
Příspěvky: 58
Registrován: 1.7.2010, 11:42
Bydliště: Praha - Žižkov

Re: Invalid client type (Navigon 70 Plus)

Příspěvekod rimsy v 19.10.2010, 11:23

Chyba je na strane Navigonu - maji problem s Win 7 (64 bit); plánujou fix.
Zkusím od nich vydyndat časovej odhad, protože sem nevyhodil prachy za update map, na který budu muset čekat půl roku :)
rimsy
 
Příspěvky: 3
Registrován: 18.10.2010, 20:37

Re: Invalid client type (Navigon 70 Plus)

Příspěvekod ClonyXXL v 20.11.2010, 11:04

A prosím tě, PROČ tedy vlastně neuděláš to nejjednodušší - nesebereš navigaci a nejdeš na jinej pc? Přijď třeba ke mě, já ti to udělám! Když navigaci registruješ, tak je registrovaná tuším na tvůj mail a tvoje heslo - to je celý! Nikdo nemůže tahat tvoje updaty na tvůj účet, pokud heslo nezná. A když ho na "mém" pc nedáš uložit, tak o nic nejde. Takže potřebuješ jen někoho, kdo má jiný OS a je ochoten si nainstalovat Navigon Fresh.
Pokud reagujete na můj příspěvek a "očekávali byste" moji reakci, napište raděj PM - aspoň mi dojde mail. Nestíhám chodit všude, internet je obrovský.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 151
Registrován: 9.10.2007, 13:07

Re: Invalid client type (Navigon 70 Plus)

Příspěvekod ClonyXXL v 21.11.2010, 10:38

Ještě jsem našel tohle!
Hláška invalid client type se může zobrazit pokud není produkt zaregistrován. Stáhněte si aktuální verzi Navigon Fresh.

Pokud již máte Navigon Fresh naistalován odinstalujte přes Start -> Programy -> NAVIGON -> NAVIGON Fresh -> Odinstalování z vašeho počítače a poté nainstalujte "Navigon Fresh" znovu. Novou instalací můžete problém odstranit. Poté přístroj zaregistrovat Váš přístroj Navigon Fresh a pokud se hlaška objevuje znovu napište nám.
Pokud reagujete na můj příspěvek a "očekávali byste" moji reakci, napište raděj PM - aspoň mi dojde mail. Nestíhám chodit všude, internet je obrovský.
ClonyXXL
 
Příspěvky: 151
Registrován: 9.10.2007, 13:07

Re: Invalid client type (Navigon 70 Plus)

Příspěvekod NAVIGACE-NAVIGON v 23.11.2010, 21:50

patch pro odstranění chybové hláškypatch pro odstranění chybové hlášky Invalid client type

ke stažení na http://www.navigace-navigon.cz/news/invalid-client-type-patch-pro-odstraneni-chybove-hlasky/

Jan Daněk

http://www.navigace-navigon.cz
NAVIGACE-NAVIGON
 
Příspěvky: 2
Registrován: 31.8.2010, 0:24


Zpět na Navigon

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků