TOMTOM a facebook

Vše o navigacích značky TomTom

TOMTOM a facebook

Příspěvekod Tonny v 24.2.2014, 8:36

Přidal jsem tam mimo jiné i "rýpnutí" pod reklamu, že s tomtom vždy nejrychleji k cíli.

S napětím čekám, zda někdo z firmy bude reagovat na uvedené příspěvky.

Předpokládám, že ne, že příspěvky dříve nebo později zmizí a že "stěžovatelé" budou vyšachováni.
Osobně se hodlám dotazovat na cokoli, co není v souladu - další tema, které na facebokk TOMTOM chystám je "ekonomická trasa" a její délka až o 50 procent víc, než trasa nejrychlejší.
Dotaz bude znít:
V čem spočívá ekonomičnost takové trasy a dokažte mi /vy firma TOMTOM/, že vaše pojetí ekonomické trasy není nesmysl.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: TOMTOM a facebook

Příspěvekod Gumídek v 24.2.2014, 13:25

Ok, budu přidávat příspěvky také...a budu reagavat i na příspěvky ostatních...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: TOMTOM a facebook

Příspěvekod Tonny v 25.2.2014, 10:35

No, reakce na facebooku jsme se od představitele firmy TOMTOM zatím nedočkali....
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: TOMTOM a facebook

Příspěvekod hanyss25 v 25.2.2014, 14:44

Hosi, hosi... ani se TomTomu nedivim ze vam jeste neodpovedel. S jakou aroganci to tam pisete... myslim ze trocha slusnosti by neuskodila. Problem je v tom ze vy ste nahnevani a cokoli by clovek na FB odpovedel tak by se Vam nelibilo a o to vic byste ho zkritizovali ale nejdrive bych zametl pred vlastnim prahem a pak tam sypal miliony vikricniku. Me na FB ve slusne soukrome zprave odpovedel clovek z TomTomu temer okamzite :) psal jsem vcera.

1) mily Antonine Hnilico aka Tonny - jses si opravdu na 100% procent jisty ze TomTom odstranil z map cisla popisna???!!!! V tom zavalu hnevu a milionu vykricniku nemyslel si nahodou cisla orientacni, ktera v pamach od verze 9.20 opravdu chybi? Hm? Pokud opravdu TomTom odstranil cisla popisna podle ceho navigujes muzes mi rict? :mad2:


2) Pletete si Facebook TomTom s technickou podporou - Nevim jake mate predstavy o cloveku co tam sedi ale pokud se Vam nelibi opdpoved ze se to predalo dal do Amsterdamu na prosetreni nevim co cekate... Cekate odpoved typu: Dobry den, dekuju za vas podnet momentalne programuju napravu a hned vecer posilam exkluzivne do vaseho zarizeni? :pc:

3) To samy plati aji o help lince, je to externi firma. Co muzou delat nez ze pripad predaji dale? Necekejte ze kdyz zavola jeden Tonny z horni dolni ze je nekde uzavrena cesta tak se sebehne 20 IT-odborniku a zacnou to resit a do pul hodiny ti prijde odpoved.

Jak jsem jiz rek. Ja psal na Fb vcera a hned se mi dostalo odpovedi. Rozdil je v tom ze ja psal slusne vy ne... Divim se ze to uz davno nemate smazane. Mozna kdybyste to zacali psat trochu slusneji nekdo by vam odpovedel . Zkuste prehodnotit/upravit vase prispevky a uvidite ze to pujde ;) Tot jen muj nazor a dobra rada :cheers:
TomTom GO 6200 |TomTom GO 5000 |Rider 410 | Bandit Action Cam | 16.401 | map: Europe v975 (07/2016) | MyDrive Connect: (4.1.2.2959) | Škoda Octavia 2 Combi RS 2.0 TFSI, 160 kW, 215 HP
Uživatelský avatar
hanyss25
 
Příspěvky: 95
Registrován: 6.4.2012, 12:07

Re: TOMTOM a facebook

Příspěvekod Tonny v 25.2.2014, 16:38

ad hannys - přečti si celé vlákno Chyby služby LIVE a pochopíš.
A pokud nepochopíš, pak je zbytečné se k čemukoli vyjadřovat.

Pane kolego, nemám potřebu ti dále vysvětlovat, proč jsem po 18-cti měsících opakovaných žádostí, urgencí, vysvětlování, proseb zvolil postup, který jsem zvolil.

Samozřejmě chápu, že se jedná o krajní stav, kdy jsem chtěl doslova vyprovokovat firmu k nějaké komunikaci.
Několikrát jsem firmu TOMTOM vyzval, aby mne přesvědčila, že nemám pravdu, že má hlášení chyb se nezakládají na pravdě, Až poté jsem začal používat formulace typu nepoužitelné, placená služba.která nemá relevantní výstup a podobně a až po dalším roce jsem vše zveřejnil a po dalších 3-ech měsících zaútočil přes facebook.
VAdí ti to????

TO je vše, co k tematu chci říct a pokud ti to vadí, tak ano, beru tvuj názor na vědoimí, ale to je asi tak vše.
Je to má forma "boje" s arogantní firmou, která něco inzeruje, prodává a ta věc pak nedělá to, co dělat má...
A na žádosti, urgence - viz výše - firma prostřednictvím Helpu nijak nereaguje.

Ale pro zachování klidu na tomto foru se můj problém s firmou TOMTOM od teto chvíle stává problémem soukromým - opravdu nenmám potřebu zdůvodňovat, proč jsem se zachoval jak jsem se zachoval...
Děkuji za radu i za pochopení.
Je to má forma protestu proti firmě, která jde proti svým zákazníkům.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: TOMTOM a facebook

Příspěvekod Gumídek v 25.2.2014, 18:11

Milý uživateli "hanyss25", nevím, proč my bychom si měli zametat před vlastním prahem. Chyby dělá TomTom..My jen stále už několik let řešíme to, že TomTom se chová arogantně a neřeší, co by řešit měl. Co je na našich příspěvcích arogantního ?? My pamatujeme TomTom ještě v době, kdy vyjel první ONE...Tehdy byl TT fakt skvělý. Od té doby klesá jeho popularita. Ale ani já nemám zapotřebí se někomu zpovídat z toho, kdy komunikujeme, o čem a s kým.A navíc s člověkem, kterého se to ani netýká...Ano, je pravda, opravdu nečekáme, že se hned seběhnou programátoři a začnou to řešit. Ale čekáme, že např. za rok by už s tím něco dělat měli. Ale oni to neřeší vůbec, již několik let... Z toho vyplývá, že TomTomu na zákaznících nezáleží. A věřte, že vím o čem mluvím..
p.s. Kdyby nebylo nás, kteří přes firmu CEDA zadáváme nové ulice, opravy atd...už by byl TomTom v čechách nepoužitelný...
A příště bych vás chtěl poprosit o jednu věc. Než někoho zkritizujete, zkuste se nejdřív aspoň trochu informovat co a jak...
A úplně malá prosba, zkuste si trochu osvěžit češtinu, protože ty hrubky co tam máte, jsou fakt tristní...A navíc, tohle není SMS, sem by jste ty háčky a čárky psát měl....jinak je to dost nepřehledné...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: TOMTOM a facebook

Příspěvekod hanyss25 v 25.2.2014, 18:16

Pane kolego, snad si nebudem hrat na cestinare ne? Tim zametat pred vlastnim prahem jsem myslel prispevky Tonnyho kde za milionem vykricniku pise ze TomTom odstranil cisla popisna... ja se ptam opravdu odstranil cisla popisna??? Ale nechal bych toho, proc se zbytecne hadat mezi sebou kdyz muzem resit podstatne veci ne? :usmev:
TomTom GO 6200 |TomTom GO 5000 |Rider 410 | Bandit Action Cam | 16.401 | map: Europe v975 (07/2016) | MyDrive Connect: (4.1.2.2959) | Škoda Octavia 2 Combi RS 2.0 TFSI, 160 kW, 215 HP
Uživatelský avatar
hanyss25
 
Příspěvky: 95
Registrován: 6.4.2012, 12:07

Re: TOMTOM a facebook

Příspěvekod Gumídek v 25.2.2014, 18:32

Nehraju si na češtináře, ale vadí mi, když někdo češtinu przní a nepřečte si po sobě, co napsal...A vadí mi také to, když je někdo líný, nepíše čárky a háčky, a kritizuje ostatní. To je to zametání si před vlastním prahem...A nechápu, proč mne nazýváte kolegou, když jste nás celkem slušně sepsul, a navíc neprávem....a navíc píšete nesmysly, že nám TomTom neodpověděl. TomTom mi na FB odpověděl...
a dál se mi s vámi nějak už nic řešit nechce...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na TomTom

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků