MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Vše o navigacích značky TomTom

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod vrána v 3.2.2014, 3:13

Bojím se to vůbec připojit :D
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod tapinek v 3.2.2014, 7:14

Tonny píše:...Mohu se zeptat uživatelů nových řad navigací TOMTOM, jak jsou "spokojeni" a "nadšeni"?...

Priznam se, ze se pripojuju akorát při novy mape. MapShare je z mého pohledu nefunkcni a druzicova data si stahuje navi sama pomoci GSM...
TomTom GO 5200
TomTom GO 5000
TomTom ONE IQ Routes Europe Traffic
Uživatelský avatar
tapinek
 
Příspěvky: 149
Registrován: 20.10.2006, 9:21
Bydliště: Caput rei republicae

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod franik v 3.2.2014, 12:23

jj to samé dělala VIA125 ze začátku, pak už vše OK.
franik
 
Příspěvky: 22
Registrován: 14.7.2012, 17:29

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod hanyss25 v 3.2.2014, 14:12

Ja ti nevim Karle... mam GO 600 a pripojuji kazdy druhy den , stahuje se mi pokazde MapShare a radary... pokazde operace na par sekud + instalce do 1 minuty. Nebude nekde problem treba v PC? Nejake nastaveni site? System? Proxy? Poskytovatel internetu atd...???
TomTom GO 6200 |TomTom GO 5000 |Rider 410 | Bandit Action Cam | 16.401 | map: Europe v975 (07/2016) | MyDrive Connect: (4.1.2.2959) | Škoda Octavia 2 Combi RS 2.0 TFSI, 160 kW, 215 HP
Uživatelský avatar
hanyss25
 
Příspěvky: 95
Registrován: 6.4.2012, 12:07

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod Tonny v 3.2.2014, 16:13

Chybu v počítači nebo v síti nepředpokládám:

1. nic jsem neměnil dlouhé měsíce, přitom aktualizace v XI a XII/2013 byly OK, vše ostatní funguje naprosto standardně
2. aktualizace staré ONE XL přes TOMTOM HOME je v pořádku a trvá v jednotkách vteřin
3. silně pochybuji, že by TOMTOM HOME a MY DRIVE CONECT používaly rozdílné protokoly a tedy není důvod, aby se časy tak příšerně rozcházely
4. problém není se stažením souboru, ale s instalací
5. Uvolnění paměti GO LIVE smazáním poi souborů nic neřeší /VOLNO 263 MEGA
6. navi je cca 1,5 roku, nikdy na ní nebylo děláno nic nestandardního, z věcí mimo TOMTOM pouze instalace a odinstalace poi z tohoto serveru
7. problém trvá i dnes - aktualizace doposud 27 minut, zastaveno na 14 vteřin do konce instalace a čekám

Prostě TOMTOM - CO NEJVÍCE ZNEPŘÍJEMNIT cokoli, pokud toto není ten pravý důvod, pak zbývá ještě jeden - neschopnost firmy udržet svá zařízení použitelná.

Ad předchozí na tema MapShare:
osobně si myslím, že to nefunguje, pač změny, které zde často popisuje Gumajz se mi nepromítnou, pokud si je neopravím sám, nastaveno na "malý počet hlášení" /teď nevím, jak přesně se to nastavením jmenuje
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod hanyss25 v 3.2.2014, 19:08

No tak to vypada na vadny pristroj no. Nedelal bych z toho vedu. Jestli je jeste v zaruce tak reklamovat. Halekanim tady do fora se to podle me asi nespravi... Nac si porad stezovat? Proste to nefunguje jak ma, seberu se a jdu reklamovat vyrobek ne? :zamysl:
TomTom GO 6200 |TomTom GO 5000 |Rider 410 | Bandit Action Cam | 16.401 | map: Europe v975 (07/2016) | MyDrive Connect: (4.1.2.2959) | Škoda Octavia 2 Combi RS 2.0 TFSI, 160 kW, 215 HP
Uživatelský avatar
hanyss25
 
Příspěvky: 95
Registrován: 6.4.2012, 12:07

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod Tonny v 4.2.2014, 9:30

Chyba se vyskytuje i u jiných uživatelů novějších řad navigací tom tom takže se pravděpodobně nejedná se o chybu kusu.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod hanyss25 v 4.2.2014, 16:19

Jezis... to je asi takova odpoved jako : Mami ale vsichni ve tride dostali petku... Naprosto zcestne, tak jako cele tohle tema: MA TOHLE FIRMA ZAPOTREBI... Ptam se proc??? Nefunguje produkt dam ho reklamovat tecka. Tak zadny stezovani nad uplnyma nesmyslama porad dokola... Prosim o zamceni tohoto temata, naprosto zbytecne :zed:
TomTom GO 6200 |TomTom GO 5000 |Rider 410 | Bandit Action Cam | 16.401 | map: Europe v975 (07/2016) | MyDrive Connect: (4.1.2.2959) | Škoda Octavia 2 Combi RS 2.0 TFSI, 160 kW, 215 HP
Uživatelský avatar
hanyss25
 
Příspěvky: 95
Registrován: 6.4.2012, 12:07

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod Tonny v 4.2.2014, 19:36

Vážený pane kolego,

nevím jak vy osobně, ale já mám s firmou TOMTOM dvě obrovské zkušenosti, obě jsou dlouhodobé a nejde o jednotlivé případy.

První zkušenost je cca 5-6 let stará, a týká se období, kdy firmě TOMTOM VŠE FUNGOVALO, KDY SE ZÁKAZNÍK , KDYŽ UŽ SE NA NĚCO HELPU PTAL, TAK SE DOZVĚDĚL SMYSLUPNOU ODPOVĚĎ.

Druhá dlouhodobá zkušenost je o tom, že firma degradovala navcore u některých svých řad, u nových řad spousta věcí nefunguje nebo funguje divně, nebo špatně nebo uživatelsky nepříjemně a na Helpu - a to je poznatek více lidí a více ppopisovaných potíží - se zákazník smysluplné pomoci nedočká.

A o tom si zde na foru píšeme.
Pokud si myslíte, že výrobky - hlavně ty nové -firmy TOMTOM dělají co mají, pak zde o tom zde dejte zprávu, ale prosím nepoučujte jiné o tom, zda mají nebo nemají "halekat" na foru a o čem.

Pokud vás, pane kolego, tema mezajíma, tak se prosím zdržte projevů, pokud k tematu nemáte cokoli konstruktivního říct taktéž.
Vaše dosavadní vyjádření nejsou ani tak o tom, zda navigace fungují nebo ne, ale o tom, že o nastíněných problému víte tak akorát velký kulový.

Prosím, více na mne nereagujte, tema je vyčerpáno, děkuji.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod klakson23 v 5.2.2014, 7:39

Hanyss25:
Ty asi budeš jeden z těch, co by zakázali veškerá fora. Na co jsou, že? Vše se buď vyreklamuje nebo se to najde na googlu, takže nač fora? :zamysl:
TT 730T navcore 9.510 mapa Europe 925.5412
klakson23
 
Příspěvky: 80
Registrován: 2.6.2009, 21:23
Bydliště: Brno

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod hanyss25 v 5.2.2014, 9:58

Zadne fora bych nezakazal ale tohle tema nema se smysluplnosti moc spolecneho... Kdyby se to resilo normalne tak napisu: Problem pri instalaci v MyDrive a ne MA TOHLE FIRMA TOMTO ZAPOTREBI???? Co ma za potrebi? Jak tohle primo souvisi s problemem? Me prijde ze si tady chce nekdo jen chronicky stezovat porad dokola...

to Tonny: To jsem si vsimnul ze si stezujes na TomTom kudy chodis... Kazde tema same stiznosti. Kdyz si tak desne nespokojeny s TomTomem ktery jde podle tebe do kytek proc uz davno nemas Garmin? Neni to proto ze Garmin by ti fungoval skvele a ty by sis pak nemohl stezovat vecne na forech? :pistol:
TomTom GO 6200 |TomTom GO 5000 |Rider 410 | Bandit Action Cam | 16.401 | map: Europe v975 (07/2016) | MyDrive Connect: (4.1.2.2959) | Škoda Octavia 2 Combi RS 2.0 TFSI, 160 kW, 215 HP
Uživatelský avatar
hanyss25
 
Příspěvky: 95
Registrován: 6.4.2012, 12:07

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod Tonny v 5.2.2014, 10:34

Pan kolega hanyss se ujal moderování tohoto fóra a já tedy konstatuji že není dále po čem diskutovat.
Pokud nám nikomu nevadí že tom tom prodává výrobky které jsou řada od rady čím dál horší pak je všechno v pořádku.
....tak nějak přemýšlím o tom jaký smysl má se zde prezentovat - jestli není lepší držet hubu a krok - alespoň mám klid...
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod hanyss25 v 5.2.2014, 11:04

Nikdo nerika aby si drzel hubu a krok ale zacit se vyjadrovat k veci a psat smysluplne prispevky by pro zacatek stacilo. Na forech se maji resit problemy. Jaky problem se vyresi v tematu: MA TOHLE FIRMA ZAPOTREBI??? Zhola nic.. A na moji otazku si stejne neodpovedel cimz se mi to jenom potvrdilo. Stejne si novou radu TomTom GO koupis jen aby sis tady mohl stezovat na vsechno co je tam blbe vid? :zamysl: A proto se ptam: Mas tohle za potrebi? :KO:
TomTom GO 6200 |TomTom GO 5000 |Rider 410 | Bandit Action Cam | 16.401 | map: Europe v975 (07/2016) | MyDrive Connect: (4.1.2.2959) | Škoda Octavia 2 Combi RS 2.0 TFSI, 160 kW, 215 HP
Uživatelský avatar
hanyss25
 
Příspěvky: 95
Registrován: 6.4.2012, 12:07

Re: MÁ TOHLE FIRMA TOM TOM ZAPOTŘEBÍ...ASI ANO

Příspěvekod Gumídek v 5.2.2014, 12:15

Pánové, tak už se nechte být. Je to stejné jako s televizí. Pro hanyss25 : Když ti to vadí, tak to nečti, nebo nereaguj. Když jde v televizi něco, co nechceš vidět, tak ji buď vypneš, nebo přepneš na jiný program..Nebo se snaž Tonnyho pochopit..
Tonnyho štve, že TomTom dělá pitomosti, a dokonce si s nimi o tom i dopisuje. Na rozdíl od těch, kteří jen nadávají...
Je to spíše obdivuhodné, když uživatel vidí, že TomTom dělá chyby, které ho stojí oblibu uživatelů, a snaží se na to firmu všemožně upozornit. Protože to svědčí o tom, že uživateli na firmě záleží více, než samotnému managementu,....Přiznám se, že mně to štve taky. Protože mi rukama prošly skoro všechny značky navigací, a přesto jsem dál u TomToma. Protože žádná navigace není tak rychlá k okamžitému použití. Nepoužívám ji jen k navigování...V Praze prakticky tedy vůbec, jen mimo Prahu a ne vždy a hlavně mimo republiku. V Praze a okolí si jen klepnu při kontrole bod, jestli je zadaný, nebo ne. Tak rychlou kontrolu mi neumožní žádná jiná navigace...Abych ťuknul do navigace a hned viděl, jestli máme nebo nemáme zadáno..Myslím tím při jízdě...
A myslím, že už to můžeme nechat....co vy na to ??
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Předchozí

Zpět na TomTom

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků