tomtom go live 1005 nejak nejde pripojit

Vše o navigacích značky TomTom

tomtom go live 1005 nejak nejde pripojit

Příspěvekod lord_sef v 13.5.2013, 2:47

Prosím, poradí někdo? tomtoma jsem aktualizoval, všechno vpořádku, jenže dneska jsem ho připojil k PC, počítač ho vidí. Když tuknu dole vedle hodin na mytomtom a znova na mytomtom, vidím -

Aktualizace nalezené pro vaše navigační zařízení.
Je dispozici nová aktualizace. dám získat. Jenže, vždycky jsem viděl vpravo obrázek navigace a pod tím bylo připojeno. teď tam není ani připojeno, ani odpojeno. V bodu číslo 2 mě to stále píše připojte navigační zařízení k počítači.

poradí někdo co s tím? body zájmu, hlasy atd jdou nahrávat ale aktualizovat ne. Co s tím?? díky
lord_sef
 
Příspěvky: 5
Registrován: 1.10.2008, 23:51

Re: tomtom go live 1005 nejak nejde pripojit

Příspěvekod lord_sef v 13.5.2013, 11:02

vyřešeno se zákaznickou linkou. Problém byl v antiviru nod32... tady i pro ostatní

Zkontrolujte nastavení portů ve firewallu (v Windowsu a v antivirovém programu):
následující porty nesmí být blokovány (platí pro příchozí a výchozí komunikaci a pro místní a vzdálené porty):
- port 443 - pro šifrované SSL připojení k stránkám MyTomTom
- porty 3128 a 3129 - pro připojení k navigačnímu zařízení (ReverseProxy)
- port 4000 - pro komunikaci mezi aplikací MyTomTom a servery (The Web connector port)

1. Klikněte na ikonu programu ESET Nod32 a zvolte: Pokročile nastavení > Web a mail > Filtrování protokolů > Web a poštovní klienti.
2. Na seznamu Internetových prohlížečů a poštovních klientů odznačte položku MyTomTomSA.exe.
3. Klikněte na tlačítko OK.
4. Klikněte na ikonu programu MyTomTom na hlavní liště systému Windows.
5. Následně podržte klávesu SHIFT na klávesnici a současně klikněte na volbu Zavřít v nabídce programu MyTomTom.
6. Potvrďte ukončení programu kliknutím na tlačítko Ukončit.
7. Nyní přes nabídku START znovu spusťte program MyTomTom: Start > Všechny programy > TomTom > MyTomTom.
lord_sef
 
Příspěvky: 5
Registrován: 1.10.2008, 23:51

Re: tomtom go live 1005 nejak nejde pripojit

Příspěvekod Jarda (J) v 21.9.2013, 10:57

Osobně jsem měl problémy jen s IE (teď tuším verze 9). Když jsem přesedlal kvůli navigaci na Google Chrome, práce se výrazně urychlila a problém s přihlášením není zatím žádný.
O své navigaci jsem napsal několik řádků: http://www.jarduvsvet.cz/tomtom_go_live_1005/
Navigace: TomTom GO Live 1005
www.jarduvsvet.cz
Uživatelský avatar
Jarda (J)
 
Příspěvky: 101
Registrován: 28.6.2007, 21:26
Bydliště: Brno - Bzenec


Zpět na TomTom

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků