Vše o navigacích značky TomTom
Odeslat odpověď

NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

11.10.2012, 15:08

http://www.itage.cz/zbozi/id-269784_TOM ... _1CR000239


Tak to je slušné = mapy LIFETIME zdarma - jako Garmin - po dobu životnosti přístroje - a HD Traffic - 3 roky zdarma !!! Nejlepší nabídka od TT ever! Kdo nemá navigaci = jasný krok pro Vás. :palce:

http://www.tomtom.com/cs_cz/products/ca ... /index.jsp

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

12.10.2012, 8:34

Tak hlavně, že jsem zabral před měsícem na jejich akci, mapy na 5 let zdarma :zamysl: i když kdo tuší co bude za 5 let

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

12.10.2012, 8:40

jasně..málokdo má navigaci déle jak 5 let

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

12.10.2012, 14:22

No konecne!!! Velka gratulace TomTomu :palce: Lifetime mapy byly potreba jako sul! Jen skoda ze neprisly daleko drive, tohle je podle me jedna z veci ktere TT brzdily a nahravaly tim do karet Garminu.

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

12.10.2012, 20:01

Jen škoda, že (přestože dlouholetý příznivec TomTomu) jsem to nevydržel a minulý týden si koupil "LifeTime" od Sygicu...

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

13.10.2012, 16:17

spravny krok ... konecne! jsem prodejce a to byl HLAVNI DUVOD, proc spoustu lidi dala prednost Garminu.
Drzim palce, snad se TomTomu (a nam) zvednou prodeje ;-)

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

15.10.2012, 12:50

nechci se nikoho dotknout, ale koupit si Garmin muze jen clovek, co nikdy nezkusil tomtom. Ja osobne vyzkousel hodne navi, garmin naprosty otres, IGO / MIO to slo, ale furt to nebylo ono, Sygic to je opravdu nehezky a naviguje hodne debilne, takze z konkurence zbyva Dynavix tu jsem nikdy nemel, ale myslim, ze tomtom taky naohrozi... Tedy pro me jasna volba tomtom, ale samozrejme je tomuj nazor, treba se pletu... :osli: U tomtom je problem, ze tam nemysli, koupit si navi za cca 6tis a nemit garanci map aspon na 3 roky zdarma je opravdu hloupost, ale jak nyni vidim, zacali myslet a tak si myslim, ze zase bude jasna jednicka na trhu. Jen skoda, ze to tak zkurvili u novych navi my tt, jelikoz dost casto ukladam mista do kategorii BZ a mam cca 800 zaznamu, tedy zatim 750 co mam drzi, ale az odejde a já budu muset do nove navi, tak snad si ty bz budu moci klasicky zkopirovat, jelikoz prepisovat je fakt chtit nebudu.. :doutnik:

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

15.10.2012, 17:07

Gebiči, toho stahování BZ se neboj, to už dávno funguje i s MyTT. Pořád ale není možnost zálohování systému. Pokud se ale vyloženě něco nepos..., tak to zase až takový problém asi není. Alespoň tak to vidím já a jinak jsem s ní docela spokojený.

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

15.10.2012, 20:10

Bohužel, až mi doslouží moje 930, budu se muset poohlédnout po jiné značce. Důvodem je, že TT (resp. mapové podklady Tele Atlas) neobsahuje databázi čísel popisných (tak,jak to nabízí konkurence). Problém není v tom, kdy si můžu cestu předem naplánovat, ale v případě, kdy do auta dostanu adresu a nemám čas vyhledávat, kam vlastně mám jet. Prostě potřebuji zadat a jet. V těchto případech nastupuje stará NUVI 660 s verstou ADRESY (zatím 100% nalezení ardesy). Smutné že? Jinak souhlasím s Gebičem - TT je opravdu skvělá navigace, kterou však rozhodně nedopuručuji např. saniťákům, pošťákům, řidičům PPL, atd. A kdo otom pochybuje, tak ať si zkusí jezdit např. po Zlíně a rychle hledat adresy na Tř. T. Bati (pro neznalé - 4 proudovka cca 7 km dlouhá).

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

16.10.2012, 7:42

Gebič píše:... Sygic to je opravdu nehezky a naviguje hodne debilne, ...

Kdy jsi to naposledy zkoušel? Sygic postupuje mílovými kroky a od verze k verzi je lepší a lepší.
Poslední verze 12.1.3 je už hodně dobrá, mají 7 denní trial, zkus a uvidíš...

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

16.10.2012, 13:17

Tohle TomTom opravdu potřeboval!! :palce: Hlavní důvod proč lidi utíkali ke Garminu! Teď už je fakt bez konkurence si myslím...

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

16.10.2012, 16:36

Tak cca rok zpět. Bylo o otresny, navigovalo to jako program waze, tedy des bes... Muze to byt lepsi, ale po zkusenostech z minula ani nechci nejak zkouset... Ja jsem okojeny tomtom a zatim neni potreba presedlat na jineho kone... :doutnik:

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

16.10.2012, 17:33

suap píše:Pořád ale není možnost zálohování systému. Pokud se ale vyloženě něco nepos..., tak to zase až takový problém asi není.

Mě teda zálohování docela schází, už se mi dvakrát stalo, že se mi smazalo nastavení - domov, upozorňování na body zájmů... Docela mě to naštvalo.

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

16.10.2012, 18:35

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, proč měníte navigace? Nebo co myslíte tím "dosloužit"?

Mam už několik let Go730 a kromě výměny baterky zatím drží a doufám, že držet bude. Ikdyž bych mohl vyhrabat smartphone s Windows Mobile 6.5 a navigací TomTom, nebo teď Androidí smartphone se Sygic navigací (a teď už případně i TomTomem), nedám na svojí navigovací krabičku dopustit a nerad bych jí měnil.
Nevím proč, jestli je to tím, že ani Sygic, ani Adroidí TomTom NEMAJÍ MapShare (nebo jeho alterenativu), tak se na ně nedá tolik spolehnout..

Re: NOVINKA OD TOMTOMU - MAPY LIFETIME ZDARMA!!

16.10.2012, 22:38

Asi jsem mimo, ale dokáže mi někdo vysvětlit, jak u těchto nových navigací funguje, nebo spíše co si mám představit pod pojmem - parkovací asistent -
To k tomu dávají kameru, která se propojí s navi? Nebo jak tomu rozumíte. Našel jsem to v letáku, jde o navi TOM TOM START 25 EUROPE LIFETIME za 4 tisícovky.
Odeslat odpověď