Vše o navigacích značky TomTom
Odeslat odpověď

Re: Carminat, oblíbené - MapSettings.cfg

20.11.2011, 21:27

Zdravím Vás.
Chtěl bych se zeptat k již výše zmíněnému nastavení upozornění na blízký BZ : Ve kterém souboru je toto nastavení uloženo? Konkrétně mám na mysli nastavení, na které BZ mám být upozorněn, jakým zvukem a v jaké vzdálenosti. Tak nějak jsem postřehl, že je to nějaký soubor ve složce mapy, protože po přepnutí map se toto nastavení ztratí. Je to také v souboru MapSettings.cfg, nebo nějaký jiný?

Filip.

Re: Carminat, oblíbené - MapSettings.cfg

20.11.2011, 21:52

Jestli se otázka vztahuje ke Carminatu - pokud budu mluvit za našeho firemního renaulta, tak "zapnutí" a "vypnutí" upozornění se nastavuje v ovládání navigace přímo ve vozidle - teď to z hlavy nevím, ale myslím, že to je v "Body zájmu", naběhne seznam kategorií uložených bodů na kartě a "zafajkovává se" u které kategorie chci upozornit, jak daleko předem. Náš carminat umí wave zvuky, tak hlášky ve wavu, se stejným názvem jako je název kategorie, mám uložené myslím v adresáři "Sound". Body zájmu mám zkopírované v adresáři kde je mapa.

P.S. Teď jsem se všiml, že se ptáš v kterém souboru je to uloženo - tak to snad poradí nějaký TomTomák

Re: Carminat, oblíbené - MapSettings.cfg

20.11.2011, 22:02

Ano, jedná se o soubor MapSettings.cfg

Re: Carminat, oblíbené - MapSettings.cfg

24.11.2011, 17:46

Bezva, díky. Já že to dá celkem chvíli nastavování, tak abych věděl, co při změně mapy zálohovat :)

Re: Carminat, oblíbené - MapSettings.cfg

23.6.2013, 18:50

Tak už jste někdo přišel na to, jak zálohovat oblíbené a překopírovat do nové mapy?

v MapSettings.cfg u mapy to nejde, pokud je vytáhnu z loopdir ext3_loopback pomocí explore2fs a dám je k mapě, carminat se jen dokola restartuje, pokud celý adresář (loopdir) zazálohuji a pak ho nakopíruji zpět na katru s novou mapou (stejnou Europe870-Europe910), tak oblíbené zmizí.

už to někdo zkoušel? Prosím poraďte, dík.
Odeslat odpověď