Obnovení funkce navigace zkopírováním zálohy

Vše o navigacích značky TomTom

Obnovení funkce navigace zkopírováním zálohy

Příspěvekod BOBIN v 25.10.2008, 0:48

Prosím o radu. Mám TT one eclipse a potřebuji obnovit funkci tím, že smažu přes počítač (bez pomoci Home) celý stávající obsah a natáhnu původní zálohu celé navigace uloženou před časem na PC. Poraďte mi někdo kdo už někdy takhle přímo z PC obnovil svou původní zálohou a jestli pak navigace funguje. Program TT Home mi nešel na mém počítači nainstalovat.Obnovil jsem přes TTHome aplikaci z 7.522 na 8.010 a nahrál v 30 dnech i novou mapu DACH+EAST na cizím počítači. Protože navigace se dost zpomalila (z 32MB RAM mi zbývá jen 2,5MB - jestli je to tím?), chci se vrátit na tu nižší aplikaci, která chodila dost rychleji. Bohužel jsem tu původní verzi i s mapou nezálohoval přes TT HOme, jen zkopíroval na disk. Prosím o radu jestli takhle nepřijdu o TT. Díky za radu.
TT730T, map E Central v870.3406, SDHC-Kingston 4GB Class6 E East v870.3406 Aplikace v.9.430,
TT One, De At Ch and Eastern Europe v.725.1905, Aplikace 8.010
BOBIN
 
Příspěvky: 24
Registrován: 21.10.2008, 21:55
Bydliště: Zlín

Re: Obnovení funkce navigace zkopírováním zálohy

Příspěvekod Gumídek v 25.10.2008, 6:53

Proč se chceš vracet zpět ??? Tím ke zrychlení nedojde...Zpomalení způsobují jiné věci. Pokud máš zapnuté zobrazování moc bodů zájmu, to zpomaluje nejvíc. Nezaměňovat zobrazení a upozorňování. To jsou dvě rozdílné věci. Nepíšeš, jestli máš slot na kartu, atd...Navíc TT One Eclipse mi nic moc neříká. Znám TomTomOne....Jinak já zálohuji jen tímto způsobem (bez Home), a nikdy jsem neměl žádný problém. Nejdříve udělám zálohu prostým zkopírováním celého obsahu(pochopitelně odmažu některé zbytečné věci-ale do toho se ty nepouštěj!!!). Poté, co je záloha v pořádku uložena na počítači, tak smažu navigaci a projedu ji programem TomTom Clear Flash(ke stažení na tomtom.com). Pak nakopíruji zpět zálohu z počítače....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na TomTom

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků