Klasická verze
Vše o nových přístrojích Mio s aplikací Navman
Odeslat odpověď

Mio MOOV 200

12.2.2011, 20:26

Zdravim, chcel som updateovat mapy na povodnom Navmane, ale mapy nesli a cele sa to pokazilo, lebo som nieco zmazal. Mam tam IGO8 ale potrebujem tamm opat spojazdnit original miosfotware. Cez mimoredekstop ked nainstalujem sw odznovu potrebujm nejaky klux, ktory by mal byt na obale od cd alebo v navode, lenze ten kluc neviem najst. Zistil som ze ked spustam MyFlashDisk/PogramFiles/MioMap/MioMap.exe tak mi spusti ten povodny software a nepyta ani obnovenie klucu. Lenze dalsi problem je taky, ze nebere mi to nove mapy. Z tych starych map som si zalohoval Polsko a Slovensko, tie som tam dal a nacitalo mi ich. Ziadne nove mi to nebere.
Nemoze mi niekto kto ma Mio Moov 200 upnut priecinok My FlashDIsk/programfiles/navman a aj mapy z MyFlashDisk/PogramFiles/MioMap/?

Potrebujem aby mi prosim vas dakto upol subory z programfiles/miomap flags.cpg a images.cpf, splash.m8888 a splash320X240.m8888 a hlavne mapy. Potom aj priecinok programifels/navman.

Dakujem

Edit Jirásek: Předpokládám, že by slovo priečinok mohlo působit některým mladším uživatelům problém. Proto priečinok = složka.

Re: Mio MOOV 200

14.2.2011, 16:38

nikto nic?
Odeslat odpověď