Klasická verze
Vše o nových přístrojích Mio s aplikací Navman
Topic locked

Čtěte, než napíšete první příspěvek

27.4.2009, 21:39

Prosím, než položíte dotaz či jinak přispějete do fóra, přečtěte si následující:

Nejdříve zopakování části registračních podmínek - Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscením, vulgárním, vyhrožujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, v zemi, kde sídlí "POI.cz - GPS Fórum pro MIO, GARMIN, TOMTOM", nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovale internetových služeb(ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlastíte s tím, že "POI.cz - GPS Fórum pro MIO, GARMIN, TOMTOM" má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv témata, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože "POI.cz - GPS Fórum pro MIO, GARMIN, TOMTOM" ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá "POI.cz - GPS Fórum pro MIO, GARMIN, TOMTOM" ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Nyní trochu vysvětlení. O pravidlech slušného chování nebudu psát. Je však zakázáno uveřejňovat vše, co nějakým způsobem vede či navádí k používání nelegálníh kopií programů či jejich částí. To znamená cracknuté navigační programy, mapy, keygenerátory a podobně. Je zakázáno i uveřejňování odkazů na tyto programy či návody, i na servery zabývající se touto problematikou. To se týká i dotazů a žádostí o radu na postupy pro nelegální používání těchto programů. Tyto příspěvky BUDOU mazány! Při opakovaném prohřešku bude zablokován uživatelský účet.

Nové uživatele prosím, než položíte dotaz, prohlédněte a přečtěte si příslušné sekce týkající se vašeho problému či navigace. Doporučuji využít i funkci vyhledávače ve fóru - nahoře HLEDAT (je možno také využít vyhledávač přímo v jednotlivých tématech).
hledej.gif
hledej.gif (1.16 KiB) Viewed 119741 times

Dále nové uživatele upozorňuji, že musí při pokládání dotazu počítat s prodlevou pro zveřejnění. Jako ochrana před spamem a nevhodnými příspěvky je zavedena kontrola a schválení příspěvku administrátorem či moderátorem fóra.
Mnoho základních informací je také v sekci KNOWLEDGE BASE (VĚDOMOSTNÍ DATABÁZE) hned na začátku fóra.
Pokud nenajdete uspokojivou odpověď na svůj dotaz, zvolte k položení svého dotazu již založené vhodné vlákno. Pokud je Váš dotaz natolik ojedinělý, že pro něj není vhodná "škatulka", založte nové, jasně a výstižně pojmenované vlákno. Při vkládání obrázků do svých příspěvků nejdříve upravte originál/předlohu do vhodné velikosti (šíře max 600px) a vhodnou komprimací zmenšete velikost uloženého souboru.

Pokud reagujete na poslední příspěvek ve vlákně (tím myslím příspěvek, který bude před vaší odpovědí), nepoužívejte CITACI, ale ODPOVĚDĚT!

Děkuji všem.

Jirásek
Topic locked