Čtěte, než napíšete první příspěvek

Vše o nových přístrojích Mio s aplikací Navman

Čtěte, než napíšete první příspěvek

Postby Jirásek on 27.4.2009, 21:39

Prosím, než položíte dotaz či jinak přispějete do fóra, přečtěte si následující:

Nejdříve zopakování části registračních podmínek - Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscením, vulgárním, vyhrožujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, v zemi, kde sídlí "POI.cz - GPS Fórum pro MIO, GARMIN, TOMTOM", nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovale internetových služeb(ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlastíte s tím, že "POI.cz - GPS Fórum pro MIO, GARMIN, TOMTOM" má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv témata, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože "POI.cz - GPS Fórum pro MIO, GARMIN, TOMTOM" ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá "POI.cz - GPS Fórum pro MIO, GARMIN, TOMTOM" ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Nyní trochu vysvětlení. O pravidlech slušného chování nebudu psát. Je však zakázáno uveřejňovat vše, co nějakým způsobem vede či navádí k používání nelegálníh kopií programů či jejich částí. To znamená cracknuté navigační programy, mapy, keygenerátory a podobně. Je zakázáno i uveřejňování odkazů na tyto programy či návody, i na servery zabývající se touto problematikou. To se týká i dotazů a žádostí o radu na postupy pro nelegální používání těchto programů. Tyto příspěvky BUDOU mazány! Při opakovaném prohřešku bude zablokován uživatelský účet.

Nové uživatele prosím, než položíte dotaz, prohlédněte a přečtěte si příslušné sekce týkající se vašeho problému či navigace. Doporučuji využít i funkci vyhledávače ve fóru - nahoře HLEDAT (je možno také využít vyhledávač přímo v jednotlivých tématech).
hledej.gif
hledej.gif (1.16 KiB) Viewed 110192 times

Dále nové uživatele upozorňuji, že musí při pokládání dotazu počítat s prodlevou pro zveřejnění. Jako ochrana před spamem a nevhodnými příspěvky je zavedena kontrola a schválení příspěvku administrátorem či moderátorem fóra.
Mnoho základních informací je také v sekci KNOWLEDGE BASE (VĚDOMOSTNÍ DATABÁZE) hned na začátku fóra.
Pokud nenajdete uspokojivou odpověď na svůj dotaz, zvolte k položení svého dotazu již založené vhodné vlákno. Pokud je Váš dotaz natolik ojedinělý, že pro něj není vhodná "škatulka", založte nové, jasně a výstižně pojmenované vlákno. Při vkládání obrázků do svých příspěvků nejdříve upravte originál/předlohu do vhodné velikosti (šíře max 600px) a vhodnou komprimací zmenšete velikost uloženého souboru.

Pokud reagujete na poslední příspěvek ve vlákně (tím myslím příspěvek, který bude před vaší odpovědí), nepoužívejte CITACI, ale ODPOVĚDĚT!

Děkuji všem.

Jirásek
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
User avatar
Jirásek
 
Posts: 2963
Joined: 25.11.2006, 16:31
Location: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Return to Mio Moov

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests