Rozšíření map na Mio Moov 330

Vše o nových přístrojích Mio s aplikací Navman

Rozšíření map na Mio Moov 330

Příspěvekod kada v 3.9.2008, 21:38

Zdravíčko. Nevíte prosím někdo zdali je možné dodatečně dohrát podrobné mapy západní evropy? Jedni tvrdí, že ano a druzí, že si musíte pořídit jiný přístroj Mio Moov.
kada
 
Příspěvky: 2
Registrován: 7.11.2007, 18:51

Re: Rozšíření map na Mio Moov 330

Příspěvekod lettro v 15.5.2011, 22:47

Koupil jsem Mio Moov 330 v létě 2009 a obsahovala mapy celé Evropy. V současné době jsem chtěl mapy aktualizovat, zakoupil jsem tedy SD kartu s mapami Evropy 2010 (původní mapy jsou 2008). Bohužel to nefunguje správně : Je nalezena a zobrazena aktuzální pozice, ale přístroj nenaviguje. Jen zobrazuje trasu, po které jedu. Poraďte, prosím, jak rozběhnout navigaci podle nových map. Díky.
lettro
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15.5.2011, 22:37

Re: Rozšíření map na Mio Moov 330

Příspěvekod tazzznav v 17.7.2011, 12:17

:zamysl: Už jsem řešil stejný problém u Mio 360 a 330 a není to žádná sranda.Nejdřív se musí stáhnout zazipované soubory z webové stránky Mio,kde musíte být zaregistrován a pak zjistíte,že ty mapy o velikosti cca 1Gb se ani náhodou nemohou vejít na disk zařízení.Tak se budete řídit radami z webu a nainstalujete se aplikaci MioMap,která má šíleně vachrlaté ovládání.Nějaké kopírování dat do Mia přes souborového manažera (např.TotalCommander) nelze provést (kromě POI dat nebo obrázků z Exifdaty),takže se budete chvilku snažit,až nakonec dojdete k tomu,že je nejrozumější vzít celé zařízení k maníkům,kteří se tím zabírají na profesionální úrovni (např.pobočky VPS Data),kde vám za směšnou minci (okolo 100,-Kč) do druhého dne nebo za dopoledne updatují (jenom je nutné si udělat zálohu oblíbených map a obrázků,které si pak do Mia snadno znovu nakopírujete do příslušných složek. :doutnik:
tazzznav
 
Příspěvky: 3
Registrován: 10.5.2009, 11:30

Re: Rozšíření map na Mio Moov 330

Příspěvekod 1karel.musil v 11.8.2011, 10:30

Já jsem si dokoupil prázdnou SD kartu a do navigace nahrál igo primo a ted si ji nemůžu vynachválit (tři druhy map od 3 vydavatelů), přehledný displey oproti mio map, mnoho informací o jízdě aktuální rychlost, vzdálenost celková, do průjezdního bodu, zbývající čas, nadmořská výška, aktuální povolená rychlost, možnost zaznamenávání cesty a pak ji ji prohlédnout v pc.....
A to vše a mnohem více a běží to na mio 330 :usmev:

Edit Jirásek
1karel.musil
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11.8.2011, 10:22

Re: Rozšíření map na Mio Moov 330

Příspěvekod crazy_doctor v 19.4.2012, 0:05

Jen malý dotaz? Ty mapy igo primo jsi stáhl nebo zakoupil. Kdyby jsi je stáhl, můžeš prosím poslat odkaz a třeba i postup. Omylem jsem si smazal mapy v MIO MOOV 330 krom ČR a staré už nemám a řeším co tam nainstalovat a hlavně jak. Díky za info
Garmin Nüvi 1490 LifeTime
crazy_doctor
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14.1.2009, 14:28


Zpět na Mio Moov

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron