Jak by měl vypadat formát jednotlivých bodů

Odpovědi na základní otázky ohledně navigací. Čtěte dříve než položíte dotaz.
Forum rules
Chcete-li přidat nebo upravit příspěvek v tomto fóru, kontaktujte autora přes soukromou zprávu (SZ).

Jak by měl vypadat formát jednotlivých bodů

Postby Gumídek on 22.3.2014, 22:45

Měli bychom se dohodnout jaký bude formát jednotlivých bodů, a dojít k nějakému koncensu. Vyhneme se tím pozdějším hádkám, přím a polemikám, jestli tak anebo tak. Zde je můj návrh.

V poli název bodu - pouze název bodu (bez města, ulice atd).

V poli ulice - název ulice (pokud je to městečko bez pojmenovaných ulic, necháme pole prázdné, nákupní a obchodní střediska do poznámky).

V poli město - název města, či vesnice, pokud není ulice, uvedeme vedle jména města, nebo vesnice i číslo popisné.

V poli telefon - jen jedno telefonní číslo vždy v mezinárodním formátu +420 (je to z důvodu, že některé navigace umí na to číslo zavolat - ale jen když je v mezinárodním formátu)

V poli poznámka - otevírací doba bez zbytečných mezer a nul -např. po-pá 13-17, pokud je potřeba,uvedou se i části hodiny -např. po-pá 10:30-13:30, dále v případě potřeby např. Obchodní centrum, nebo Nákupní centrum, kde obchod je umístěn.- OC Letňany apod...dále také pokud je potřeba i stručný popis bodu. Obsažné popisy bodů nechme pro placené-reklamní zápisy.Ti musí být oproti obyčejným zápisům zvýhodněné..

V poli www - webová stránka vždy ve formátu http://www.mironet.cz/ (aby bylo možné na ní kliknout a hned na ní přejít, bez kopírování apod...)

V poli stát - vždy mezinárodní formát - CZ, SK, HU atd (protože si zde stahují i uživatelé z jiných států než z ČR, tak aby měli body v mezinárodním formátu, a neměli v nich bordel)
Zatím používáme MPZ, takže mezinárodní poznávací značky....
Gumídek
 
Posts: 5640
Joined: 18.10.2006, 6:26

Return to KNOWLEDGE BASE (VĚDOMOSTNÍ DATABÁZE)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest