Vše kolem vkládání a mazání radarů

Pravidla fóra

Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
Téma uzamknuto

Úsekové měření-Praha 4, Spořilovská-50km/h

2.2.2012, 12:33

Víte něco o měření Spořilovské směr do centra, mezi sloupy VO č. 415048 a 415030 ? Byla vyměněna dodatková tabulka že 50Km/h platí pouze pro kamióny za cedulku Omezení hluku. (Tedy aktuálně je tam 50-ka pro všechny !) Zajímalo by mě, jestli se tam měří (nebo je to jen telemetrie).

Re: Úsekové měření-Praha 4, Spořilovská-50km/h

2.2.2012, 13:06

http://www.praha.eu/jnp/cz/home/doprava ... hlost.html

Dle výše uvedeného funkční měření (položka 103). A na povolenou rychlost jsi si odpovědel sám - 50km/hod

Re: Úsekové měření-Praha 4, Spořilovská-50km/h

2.2.2012, 15:09

Takže otázka byla zodpovězena, a pro příště - není žádné průběhové měření...Ale úsekové....

Re: Úsekové měření-Praha 4, Spořilovská-50km/h

2.2.2012, 21:24

Dík za opravu názvu, jasně "úsekové měření"..., ještě k tématu, stejné úsekové měření i směrem na Brno (dole je také cedule měření rychlosti a vyměněna tabulka "pro kamióny" za obligatorní "omezení hluku"... A pro po...nevíte jak je to s převodem těch EU měření na standardní úsekové, nebyla tam nějaká podmínka, že se tato technologie nesmí použít k postihu ? (díky)

Re: Úsekové měření-Praha 4, Spořilovská-50km/h

2.2.2012, 21:52

Hele, nic proti, ale kdyby jsi si pročetl téma věnované těmto měřením, tak to nebudeme psát znovu. Takže je tu pole hledat, zadáš si slovo, které hledáš, a ono ho to najde...Je tam o tom vše. Co to je, na jak dlouho to je, jak je to označené atd.....
A když jsem takový šťoura. Žádné "a pro po" není...Píše se "á propos"...a znamená to : mimochodem, abych nezapomněl...Je to z latiny...

Re: Úsekové měření-Praha 4, Spořilovská-50km/h

3.2.2012, 0:39

Vážený pane, děkuji za vysvětlení jak se používá vyhledávání, bez této rady nevím jestli bych si poradil... Opravdu se omlouvám, že jsem v mém kmetském věku založil příspěvek s chybným názvem typu měření rychlosti a omlouvám se taktéž za chybné použití latinského výrazu v počeštěné verzi,už Vás nebudu otravovat... Te deseo suerte en tu vida.

Re: Úsekové měření-Praha 4, Spořilovská-50km/h

3.2.2012, 6:48

Klid, nemáte smysl pro humor :usmev: ??? Ach jo....
To nebyla rada, jak vyhledávat, ale jen jemné upozornění, že to tu je :pc: ...A také jsem to napsal z důvodu, abychom to tu nepsali pořád dokola, protože uživatelé jsou líní číst... ::prav::
A vzhledem ke kmetskému věku (to jste napsal vy, mně také není 25, a už ani 35- a zbytek si doplňte..) by jste se neměl již urážet... :mrk:
Omlouvám se, ale španělsky, ani portugalsky nemluvím, pouze anglicky...

Re: Úsekové měření-Praha 4, Spořilovská-50km/h

3.2.2012, 10:01

Gumajz píše:A když jsem takový šťoura. Žádné "a pro po" není...Píše se "á propos"...a znamená to : mimochodem, abych nezapomněl...Je to z latiny...

Kdyz uz se v tom stourame, "á propos" se pise "à propos", a z latiny to az tak neni (a nebo z daleka = propositum) ale z francouzstiny, "à propos" (ad litteram).
:grin:

Re: Úsekové měření-Praha 4, Spořilovská-50km/h

3.2.2012, 16:51

Omlouvám se....ta čárka má být opravdu otočená, a pak je jasné, že je to francouzština...Sypu si popel na hlavu....

Re: Úsekové měření-Praha 4, Spořilovská-50km/h

12.2.2012, 0:45

Tak jsme si vysvětlili úsekáč Spořilovská a mohu téma zamknout. Pokud někdo bude něco chtít dodat, tak SZ a já téma odemknu....Děkuji...
Téma uzamknuto