Vše o opravách a sdílení map: TomTom MapShare
5.11.2010, 8:04
Opravy jsem stahoval v pondělí...a mám to uzavřený..
5.11.2010, 16:56
Já už jsem tuto opravu zadával přes MapShare minimálně te den, kdy Jirásek uveřejnil, že už je Milady Horákové otevřená. Druhý den jsem se tam projel, a zadal opravy a
zapomněl je sem a do navigovat dát....
6.11.2010, 13:43
No a tu sem měl ještě z čáasti 5.11.zavřenou..zavřenou
6.11.2010, 16:40
Já jí otevřel celou, a minulý týden, myslím ve čtvrtek jsme zjistil, že ji zase někdo kus zavřel. Stejně jako rychlosti na Liberecké(z 80tky někdo zase udělal 100ku), a dole těsně za mostem Barikádníků(někdo změnil 50 na sedmdesát). Takže jsem to opět uvedl do pořádku. Je vidět, že páni řidiči jezdí po paměti a přestali koukat okolo sebe.....
19.11.2010, 15:49
Prosím všechny, aby přestali dělat z ulic, kde je z jedné strany zákaz vjezdu a doplňková tabulka Dopravní obsluze vjezd povolen jednosměrky. Vysvětlím proč -
Lidé, kteří tam bydlí jsou dopravní obsluha. Lidé, kteří tam něco vezou, jsou dopravní obsluha. Lidé, kteří tam jedou pro něco(vyzvednout zboží apod) jsou také dopravní obsluha. Tímto jim znemožňujete vjezd.....
Toto se řeší přes zákazy odbočení do těchto ulic....
11.12.2010, 14:10
Praha, Daimlerova. Souřadnice GPS : 50°2'19.683"N, 14°29'30.37"E
Z ulice Dailmlerova se nedá jet rovně, ale pouze doprava do ulice Archivní. Na místě, které jsem vyznačil modrou čarou jsou zabetonované sloupky. TT a Google to má namalované chybně - otevřené. My ostatní si zavřeme tu krátkou ulici z hlavní přes MapShare....Díky za opravení...
Daimlerova.jpg
11.12.2010, 14:12
Praha, Blažimská. Souřadnice GPS : 50°2'29.207"N, 14°29'57.544"E
Zde je od kulaťáku zákaz vjezdu kvůli tomu, že na místě označeného modrou čarou je přes silnici závora se zámkem, protože si zde řidiči zkracovali cestu. Takže silnici mezi kulaťákem a vjezdem na parkoviště (tu krátkou) uzavřeme přes MapShare.
Blažimská.jpg
11.12.2010, 16:16
Neprůjezdnost ulic Baarova a U michelské školy v Praze 4 Michle.Souřadnice trvale neprůjezdných překážek ( modré úsečky) zleva:
- 50,049790; 14.452273
- 50.049842; 14.452713
- 50.049439; 14.453891
16.12.2010, 13:50
Otevřen nájezd na D8 u Lovosic !http://ustecky.denik.cz/zpravy_region/2 ... _usti.html
- Přílohy
-
- dump59192809.jpg (70.14 KiB) Zobrazeno 24928 krát
-
- dump59192808.jpg (47.65 KiB) Zobrazeno 24928 krát
17.12.2010, 1:35
A on byl v mapě zavřený ??? Nebo tam není vůbec ??, To jsi nějak zapomněl sdělit, když je to v opravách, abychom věděli, co máme dělat....
17.12.2010, 17:22
Byl zavřený...sem zapoměl..
18.12.2010, 9:04
Ok, takže přes MapShare otevřeme...Díky...A klid, to se stane každému....Ale já ho měl otevřený...
18.12.2010, 21:29
taky jsem ho měl otevřený...
28.12.2010, 19:55
GPS : 49°45'7.645"N, 13°22'45.898"E
Plzeň, ulice Na Roudné. Červeně označenou část ulice má TT pojmenovanou jako Luční.
Přejmenujte si přes MapShare...
Plzeň.jpg
22.1.2011, 18:44
GPS souřadnice : 50°11'34.947"N, 14°29'44.001"E
Líbeznice, ulice Potoční a okolí.
Modře jsem vyznačil schody, červeně zabetonované tyče, zeleně silnici, kterou TT má zanesenou, ale na mapách atlasu chybí.. Ta žlutá je chodník....Přidávám i printscreen, jak to vypadá v mém TT , na mapě..Podle printscreenu si to v MapShare uzavřete...
Líbeznice.JPG
TomTom.jpg
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.