Trasování v Mapsource

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Trasování v Mapsource

Příspěvekod Pavel M v 1.7.2007, 15:41

Zdravím, potřebuji poradit ohledně trasování v Mapsource.
V Mapsource jsem si vytvořil trasu s vloženými trasovými body. Trasu jsem si v PC uložil, a vše odešlu do navigace přes menu "Převod > Odeslat do zařízení". Naběhne tabulka, kde to detekuje přístroj. Zde zaškrtnu odeslat trasové body a trasy a odešlu.
Vše proběhne OK. :mrk:
Ale teď odpojím navigaci od PC, zapnu a... kde mám hledat tu trasu s předvolenými trasovými body ? :zamysl:

Našel jsem jen v menu "Kam vést?"v oblíbených, poslední trasový bod z té trasy. Když dám vést k tomuto bodu, cestu to najde, ale úplně jinou, než jsem si naprogramoval v Mapsource a nevíc tam nejsou žádný průjezdní body.
Předpokládal jsem, že to tuhle trasu vytáhne a bude po ní navigovat :nastvany:
Dělám něco blbě, nebo jsem to blbě pochopil ???

Pro upřesnění: NUVI 300
Pavel M
 
Příspěvky: 41
Registrován: 20.4.2007, 9:44

Re: Trasování v Mapsource

Příspěvekod Iereus v 3.7.2007, 13:13

Mám taky Nüvi 300 a myslím, že nahrávání tras nepodporuje. Z Mapsource jdou přenést pouze mapy a Waipoints (v Nüvi označované jako "Oblíbené").
Jo a u Nüvi 300 jde v přístroji vložit do trasy jen 1 trasový bod, proto se asi objevil jen ten poslední.
Iereus
 
Příspěvky: 21
Registrován: 3.7.2007, 12:53

Re: Trasování v Mapsource

Příspěvekod Pavel M v 3.7.2007, 22:05

Já vím, že u NUVI jde vložit jen jeden průjezdní bod, ale myslel jsem si, že se to dá obejít takhle. :(
Pavel M
 
Příspěvky: 41
Registrován: 20.4.2007, 9:44


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků