Vše o software od společnosti Garmin.
Odeslat odpověď

GeoCaching web - Nejde uložit keš ?

21.6.2011, 14:48

Zdravím, nevíte někdo čí je problém, že když chci na GeoCaching webu ( http://Geocaching.com/map ) Stáhnout nějakou kešku do GPS Garmin, tak mi to napíše že se to úspěšně uložilo, ale v GPS jí na mapě nikdy nevidím.. I když mi to před několika měsíci šlo.. Nevím kde je chyba, poradíte prosím?
Buď na straně Geocachingu nebo na straně mé, ale vše dělám jak předtím...

Předem díky za radu :)

Re: GeoCaching web - Nejde uložit keš ?

21.6.2011, 16:38

Nevím jak ostatní, ale nejsem machr na geochaching, ale přesto si myslím, že místa kešů, které stahuješ mají koncovku .gpx. Je to tak? Nebo jak vypadá ten soubor?

Re: GeoCaching web - Nejde uložit keš ?

21.6.2011, 20:14

Ano má to příponu .GPX

Re: GeoCaching web - Nejde uložit keš ?

21.6.2011, 22:17

Nevím co máš za stroj, ale přepokládám, že u všech typů garminů je přenos bodů zájmů (čili gpx souborů) stejný - tzn. přenos musíš provádět pomocí softíku POI Loader. Udělat si v PC někde adresář s keši, pak v POILoaderu zadat cestu k tomuto adresáři a přenést do navi. Pak bys je už měl v navi najít

Re: GeoCaching web - Nejde uložit keš ?

22.6.2011, 5:52

Ne ne, ten *.gpx soubor lze stáhnout přímo do navigace, ale musíš mít nainstalovaný jeden plugin - Garmin communicator, nebo tak nějak se jmenuje. Zkus hledat info na www.geocaching.cz, tam se to řešilo.
Nicméně do budoucna uváděj, co máš za navigaci.

Re: GeoCaching web - Nejde uložit keš ?

22.6.2011, 7:54

Díky pane Matesi :)

Re: GeoCaching web - Nejde uložit keš ?

29.7.2011, 19:34

Ano jde to přímo z webu, ten plugin mám, ale právě že se mi to uloží do té složky, ale v GPS se mi to neukáže...

Přístroj: Garmin Nüvi 255W

Re: GeoCaching web - Nejde uložit keš ?

30.7.2011, 19:28

Opravdu bych být tebou zkusil ten odkaz geocaching.cz uvedený o dva posty výš (nebo níž, dle nastavení).
Buď už tam odpověď je nebo se jí dozvíš.
Pokud ten soubor s .gpx v navigaci ve složce GPX je, předokládám, že počet keší eventualně waypointů překročil limit, který navi umožnuje zobrazit.
Vůbec to nesouvisí s velikostí paměti, prostě Garmin si určil, že to tak bude. Např. oregon 300 - 2000keší/1000wpts.
Odeslat odpověď