Radarová hnízda

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Radarová hnízda

Příspěvekod TheMylan v 11.9.2007, 21:10

Zatím jsem na POI zelenáč, ale na silnici jsem každý den a už pár dní sleduju některý radarově-mobilní zajímavosti, jako radarové hnízdo na D1 120km, D2 u Hustopeč (nestačil by jeden?), měření padesátky v obci Církvice na dně rybníka, označené orientační radary jako stacionarní, či místa kde jen zřejmě policajti někoho stopli za jízdy...
Dá se stím něco dělat, nebo budu mít jednoho dne radarové hnízdo třeba na zahradě ve skleníku?
Dík :shock:
Mio a702 TomTom 6, IGo 8 a hlava pomazaná...
Uživatelský avatar
TheMylan
 
Příspěvky: 92
Registrován: 13.6.2007, 13:15
Bydliště: Brno

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod freewall v 11.9.2007, 21:15

Jasně, že se dá s tím něco dělat a všichni budeme jenom vděčni, když správce kategorie upozorníš na nějakou nepřesnost
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod Docent v 11.9.2007, 21:41

Tak tak, otevřeš si příslušnou kategorii, klikneš na telefonek, zadáš správné souřadnice, případně do poznámky připojíš nějaké doplnění, a odešleš správci do fronty... Já to tak třeba nedávno udělal asi s 15 poštami, které jsem potkal na dovolené :zub: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod faltak v 11.9.2007, 22:45

Na D2 Hustopece by jeden nestacil, protoze tam meri obema smery. Pokud by byl POI umisten jen smerem do Brna, tak pri ceste do Breclavi by te navigace neupozornila, ze se tam vyskytuje radar. Upozornila by te jen v pripade, ze nemas v TOMTOMu zatrzeno Upozornovat pouze na BZ na trase.
faltak
 
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 13:44

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod rossini v 12.9.2007, 7:57

Nebo na opravu použij mapu, tam to uvidíš "černé na bílém"...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
 
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 13:47
Bydliště: Olomouc

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod TheMylan v 12.9.2007, 17:40

Dík všem! Tu možnost s mapou sem netušil, tak to se do toho pustím :!:
Jinak mám samozřejmě zapnutý upozorňování na BZ i mimo trasu, (zdá se mi to jistější),proto se mi ty dva zdáli tak ňák moc...
Dneska sem našel v Plzni jeden radar za barákem na dvorku a druhý v samoobsluze... to umí tom tom považovat jako BZ na trase? :shock:
Mio a702 TomTom 6, IGo 8 a hlava pomazaná...
Uživatelský avatar
TheMylan
 
Příspěvky: 92
Registrován: 13.6.2007, 13:15
Bydliště: Brno

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod faltak v 12.9.2007, 17:41

samozrejme umi, jinak bych ti to nepsal. A pokud se meri obema smery, tak kdyby tam byl jen jeden POI jednim smerem, druhym smerem by te to uz neupozornilo...A to by byla velka chyba :D
faltak
 
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 13:44

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod TheMylan v 12.9.2007, 18:00

Tak tedy na viceproudých cestách ať sou dva, zbytek zničit :evil:
Ale vzpoměl sem si, že se to netýká jenom radarů ale i ostatních BZ...
Třeba sem jednou potřeboval vysomrovat prachy z bankomatu CS, a tak sem se necha navigovat na nejbližší, cíl byl v obci Rudná u Prahy, kde jsem skončil v průjezdu rodinného domu a s nepochopením jeho obyvatel včetně psa...
Našel sem ho o 200m dál vedle vchodu do obecního úřadu :shock:
Mio a702 TomTom 6, IGo 8 a hlava pomazaná...
Uživatelský avatar
TheMylan
 
Příspěvky: 92
Registrován: 13.6.2007, 13:15
Bydliště: Brno

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod faltak v 12.9.2007, 18:02

nikdo neni dokonaly. Pokud nekdo zjisti chyba, tak upozornit spravce, od toho tady prece jsme
faltak
 
Příspěvky: 332
Registrován: 1.8.2006, 13:44

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod Jirásek v 12.9.2007, 18:03

TheMylan píše:Třeba sem jednou potřeboval vysomrovat prachy z bankomatu CS, a tak sem se necha navigovat na nejbližší, cíl byl v obci Rudná u Prahy, kde jsem skončil v průjezdu rodinného domu a s nepochopením jeho obyvatel včetně psa...
Našel sem ho o 200m dál vedle vchodu do obecního úřadu :shock:


Okamžitě nahlásit k opravě :!: :!: :!: :!:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod KarlvonBahnhof v 12.9.2007, 22:59

@TheMylan:
200 metrů? To je pohoda... Podivej se napŕíklad, kde má uživatel krystofkrystof v kategorii EU-druha_svetova_valka umisteny vyloďovací pláže Gold, Juno, Omaha, Sword, Utah. Byl jsem tam loni - opravdu leží v Normandii :-), ale krystofkrystof je raději umístil do severního Pacifiku, doprostřed moře mezi Kamčatku a Aljašku, směrem k Beringovu průlivu.
Opět se nemohu ubránit - plagiáty těchto ne-československých kategorií neumí "tvůrci" nebo "správci" ani korektně přenést či zkontrolovat. Toto pak ani snad nemá cenu hlásit...
Samsung Galaxy Note 8, Android 8.0.0
KarlvonBahnhof
 
Příspěvky: 24
Registrován: 21.8.2006, 10:31
Bydliště: Praha

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod Docent v 13.9.2007, 0:06

jj, 200 metrů je směšných, když jsem si vzal rozhledny, tak odchylku 200 metrů měla snad nejpřesněji umístěná rozhledna :twisted: . A ve Veselí nad Lužnicí jsem minulý týden podle POI hledal poštu tak dlouho, až jsem na ni narazil v Táboře :blee: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod rossini v 13.9.2007, 8:10

Alespoň doufám, že kdo najde chybu, tak ji opraví...
ŽÁDOSTI O SPOLUPRÁCI s POI.CZ PIŠTE NA rossini@poi.cz
Twitter: http://twitter.com/rossini77
*** system admin ***
Uživatelský avatar
rossini
 
Příspěvky: 689
Registrován: 9.10.2005, 13:47
Bydliště: Olomouc

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod Baharis v 13.9.2007, 9:04

KarlvonBahnhof píše: Opět se nemohu ubránit - plagiáty těchto ne-československých kategorií neumí "tvůrci" nebo "správci" ani korektně přenést či zkontrolovat. Toto pak ani snad nemá cenu hlásit...

Vážení přátelé
Plagiáty - neplagiáty, nezlobte se na mě, ale o hlášení nových a opravě stávajících bodů tento server je. A je jedno, jestli je chyba v radarech, bankomatech, jestli je 20m, 200m, nebo 200km. Můžeme si o nějakých nesmyslech napsat, to jo. Ale první co by měl nálezce chyby udělat, je chybu opravit. Jinak je každý takový příspěvek pouze mlácením prázdné slámy a zdržuje nás od práce.
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

Re: Radarová hnízda

Příspěvekod 7lk v 13.9.2007, 10:25

Pokud si stáhnu rady z POI.CZ tak mi v MI701 nefunguje zvukové upozornění pře příjezdem k radaru. Soubory stahované z http://www.wbuilder.eu/radary.htm však fungují... jen si myslím, že tam je těch radarů o pár méně... jaké máte zkušenosti? Nebo kde dělám něco špatně? Kromě toho, že na navigaci jsem nastavení hlášky zkontroloval a je vše v pořádku.
Lada
7lk
 
Příspěvky: 1
Registrován: 1.9.2007, 18:20

Další

Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků