Kontrola údajů

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Kontrola údajů

Příspěvekod snekousek v 29.7.2010, 21:24

Hledal jsem vlákno tohoto problém,ale nenašel.Pokud tu ale je omlouvám se.

Je to vlastně dotaz na všechny správce jednotlivých POI souborů kteří je upravují a poté vkládají ke ztažení a na adminy tohoto bezvadného a potřebného fóra. :palec:

Asi jsem puntičkář,ale já jako bývalý moderátor na warez fóru kde jsem kontroloval linky,chod fóra a spravoval dost rozsáhlý seznam filmů,dbal jsem na to,aby byl přehledný a hlavně gramaticky správně ČESKY (to není chlubení,ale konstatování). Mě totiž připadá,že tady to nikdo nekotroluje v jakém stavu se jednotlivé soubory ukládají. Příklad jsou Zříceniny.Chvilku malá písmena,chvilku velká,občas chybí půl názvu,atd.
Pokud si pak soubor .upi upravuji v texťáku a odstraňuji nesmyslné znaky abych vůbec na mapě poznal co to je (většinou podle ikony) je to celkem fuška všechno to upravit.Tím se nechci nikoho dotknout,ale snad to upravují inteligentní lidi a kontrolovat správnost malých a velkých písmen je samozřejmost.
A nebo jsem příliš velký puntičkář a všem se omlouvám
. :zamysl:
N 5800 + Sygic
snekousek
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11.7.2010, 9:40
Bydliště: Písek

Re: Kontrola údajů

Příspěvekod freewall v 29.7.2010, 22:10

Nejsi puntičkář :)))) Tady se také několikrát měnil vzhled, forma zápisu a vůbec obsah, koukám, že ti hlavně vadí velká malá písmena - poslední dohoda je, že versatilkou se psát nebude. Pokud jsou v kategoriích velká písmena, tak jsou to ještě pozůstatky minulosti a třeba se dočkají opravy svými správci. Jinak u nově prováděných záznamů by k tomu již nemělo docházet
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Kontrola údajů

Příspěvekod Jirásek v 30.7.2010, 7:35

Za gramatickou stránku obsahu fóra - toto jsem dávno vzdal. To bych musel opravovat 80% příspěvků. Nejen gramaticky, ale i co do srozumitelnosti obsahu příspěvků. Došel jsem k závěru, že každý svým příspěvkem vystavuje svoji vizitku a proto, pokud to jde, nechávám příspěvky úmyslně bez oprav. Občas se mi také stane nějaký úlet, většinou si toho všimnu následně při pročítání dalších příspěvků - rychle se to snažím opravit a hanbou se rdím :zed: Bohužel, kultura vyjadřování a gramatická správnost v posledních letech tragicky poklesla. A to nejen na webech, ale i v mediích a pod.
Moje omluva všem, ale opravovat chibi, hrubki, prěkelpi nebudu. To bich bil za chvýly v :pulka: s časem.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Kontrola údajů

Příspěvekod vid02 v 30.7.2010, 7:47

Kolega to myslel asi jinak... Nejde o malá či velká písmena, pokud jsou jednotná. Jde o to, že je jeden záznam tak, další jinak, a nejde jen o staré záznamy. Některý správce to jednoduše odklikne tak, jak mu to dá někdo ke schválení.
vid02
 
Příspěvky: 120
Registrován: 10.4.2010, 0:42

Re: Kontrola údajů

Příspěvekod vrána v 30.7.2010, 22:41

Souhlas, je to ostuda, štábní kultůra je důležitá a pořádke muší bejt, vy klucí ušatý!
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: Kontrola údajů

Příspěvekod vrána v 30.7.2010, 22:43

A doufám, že v mejch kategoriích ten pořádek je! :janic:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron