Hrad, zámek versus restaurace, ústav sociální péče a jiné

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Re: Hrad, zámek versus restaurace, ústav sociální péče a jin

Příspěvekod Tonny v 19.3.2015, 9:47

Nevypadá, to tak je...
Mám silný pocit, že se generalita poněkud odtrhla odtrhla od poddaných a že "zpětná vazba" zde úplně přestala fungovat.

Jen velmi stručně - proč někteří aktivní přispívatelé odešli, proč to některé přestalo bavit?
Přece člověk, který zde měsíce a roky přispívá když chce /nebo je okolnostmi donucen/ skončit, tak napíše aspoň bů, ahoj, kašlu na to...
Spousta lidí před časem /2, 3 roky zpět/ skončila bez jediného slova, někteří v diskusích důvod naznačili, ale nikdo to neřešil...

To, že je to /ty lidi/ přestalo bavit /jak mi jeden z adminů v SZ napsal/ přeci musí mít důvod, spouštěcí moment, něco nebo někdo, co nebo kdo je nasral - a hodně důkladně...
Mám na to svůj názor, ale - ale ještě nedozrála doba. Zatím je brzy.

Server je v současné době serverem sedmi lidí - stačí se podívat, kdo za podlední dobu přidává body nebo příspěvky.
Kdysi jsem napsal, že organizační restart tohoto serveru je nutný.
Myslím si to stále...
Zatím jen tolik, že není všechno zlato, co se třpytí.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Hrad, zámek versus restaurace, ústav sociální péče a jin

Příspěvekod Tonny v 23.3.2015, 18:02

Vážení uživatelé tohoto serveru,
považuji za slušné vám oznámit, že okolnosti mne donutily se s vámi rozloučit.
Přeji všem hodně elánu v další tvorbě poi bodů.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Hrad, zámek versus restaurace, ústav sociální péče a jin

Příspěvekod Tonny v 12.6.2015, 15:14

Takže po pěti letech čekání
- když ne na realizaci, tak alespoň na větu "Tohle nikdy nebude, nejde to" -
děkuji a mějte se fajn.

Pro ty, kteří neví o co jde malé připomenutí:

rossini v 13 čer 2010 21:15
Tonny, to je zvláštní, že jsi se trefil do období, kdy i já se nad těmito věcmi zamýšlím. Ostatně 2 dny nazpět jsem psal SZ správci kategorií Hrady a Zámky s tímto textem:

Ahoj, jelikož startuje turistická sezóna, chci se s Tebou domluvit na pár změnách v kategoriích Hrady a Zámky. Prvně jim chystám nový design, a za druhé bude potřebova máknout a doplnit všechny údaje tak, aby seděly. Tzn. kompletní adresa, telefony, web, otevírací doba, vstupné atd.. Zatím tam chybí nějaká políčka, ale chci se zeptat, jestli s Tebou můžu pro tento update počítat?

Osobně tyto kategorie využívám a proto mám zájem, aby byly O.K. Tyto kategorie by měly obsahovat pouze památky ve smyslu "turisticky navštívitelné budovy" s vybavením popsatelným jako historicky ceněné. Není tedy správné, pokud v nich máme sociální ústavy, školy atd., za předpokladu, že neslouží i účelu turictické či kůlturní památky s volným vstupem pro veřejnost.

Máte-li tedy někdo o takové chybě ponětí, určitě "konejte".

Co se samotných kategorií týče, chystám jim spoustu úprav a vylepšení. Předně budou rozšířeny o informace o památce, kompletní popis otevírací doby (u památek se často liší a lze ji rozdělit do 3 pásem - před prázdninami a po nich - v době prázdnin - o víkendech). Tyto kategorie budou dále obsahovat reference na okolní POI (parkoviště, kde nechat auto; restaurace, kde se najíst; penzion či hotel, kde přespat; doporučená atrakce v okolí = koně, western, aquapark, motokáry, jeskyně...). Dále každý hrad i zámek má jednou či dvakrát za rok nějaké speciální slavnosti. Z toho důvodu bude u každého hradu či zámku "kalendář akcí". Cílem je, pokud někdo bude hledat zábavu na víkend => i na jeden den, aby věděl, co vše v dané lokalitě může dělat a jak trávit volný čas. Tyto POI jako první budou doplněny o uživatelské recenze.

"Kluci admini" ví, co Vás v noci čeká za vylepšení, jdu na tom máknout a od zítra pokračujeme s vývojem...


Zítra, 13.6.2015 to bude 5 let od napsání výše uvedeného.
Děkuji a přemýšlím, proč jsem, dříve coby aktivní přispívatel, nestál adminům tohoto webu za jednu větu vysvětlení, proč se záměr nerealizoval.
Ptal jsem se opakovaně, ale jak trefně napsal freewall v předchozím - nechci dále trpět samomluvou.

Děkuji, pokud je tedy za co a mějte se fajn.

A na samý závěr opakuji to, co je pro tento server příznačné:
Není všechno zlato, co se třpytí
- a to nemám na mysli výše uvedený příklad, tato hláška se týká něčeho zcela jiného.
Ti, kteří sledují diskuse na tomto foru dlouhodobě zcela jistě ví, co a koho mám na mysli...

Dovolte zopakovat:

Vážení uživatelé tohoto serveru, považuji za slušné vám oznámit, že okolnosti mne donutily se s vámi dnešním dnem rozloučit.
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Hrad, zámek versus restaurace, ústav sociální péče a jin

Příspěvekod Gumídek v 12.6.2015, 23:30

Já osobně pořád nevím, proč pořád píšeš adminům. Admin je Rossini. My ostatní víme přesně tolik, co ty....ale ty máš furt pocit, že za to můžou všichni, kdo tady na tom makají, a pořád ještě neodešli..
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Předchozí

Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron