Jak vygenerovat filt

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Jak vygenerovat filt

Příspěvekod Asterex v 31.5.2009, 16:05

Zdravím, mám jednoduchou otázku. Když kliknu na POI kategorii Restautace, do filtru dám třeb "BAR", tak mi to vyhledá body které mají v názvu BAR. Chtěl bych tady tyto "filtrované" body vyexportovat do jednoho souboru s příponou *.kml. Jak toho docílím? Díky
Asterex
 
Příspěvky: 2
Registrován: 15.4.2009, 7:48

Re: Jak vygenerovat filt

Příspěvekod Henry v 1.6.2009, 0:40

Nijak, tuto funkčnost dosud nikdo nepožadoval. Ostatně, proč tam nemít celou kategorii a vyfiltrovat si to přímo v navigaci, když to (snad) každá umí?
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Jak vygenerovat filt

Příspěvekod Docent v 1.6.2009, 8:53

Tak tak... Stahuji si jako sloučenou kategorii skoro všechny nákupy a pak si v navigaci vyberu, jestli chci Deichmana nebo Penny... Proto je dobré, aby bylo ono "PENNY" v poli název, i když by někdo mohl tvrdit, že je to zbytečné, anžto ono "PENNY" je už v názvu kategorie...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Jak vygenerovat filt

Příspěvekod Gumídek v 1.6.2009, 17:41

Henry, to je jednoduché, aby tam měl co nejvíce kategorií....Pak si začne stěžovat, že se mu zpomalila navigace, a neví co s tím...Pak zjistí, že ji přetížil, a bude chtít zase aby někdo vymyslel, jak všechno slučovat.....Prostě si vymejšlí nesmysly....Ať si stáhne PoiEdit, a v něm si s kategoriemi pracuje....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Jak vygenerovat filt

Příspěvekod Asterex v 1.6.2009, 22:21

No, děkuju... Člověk se jenom zeptá, a už si některá individua potřebují ulevit tím že napíšou "Prostě si vymejšlí nesmysly..."
Asterex
 
Příspěvky: 2
Registrován: 15.4.2009, 7:48

Re: Jak vygenerovat filt

Příspěvekod Gumídek v 2.6.2009, 11:15

Protože je to nesmysl. A nic na tom nezmění, že mne budeš nazývat individuem. Ale to není urážka. Individuum znamená jednotlivec, takže děkuji.... Asterexi, je zbytečné, aby jsi vyskakoval. Dostal jsi smysluplné odpovědi, ty se ti nelíbily. Chceš cosi, co si dokážeš udělat sám, za pomoci jednoduchého programu PoiEdit..Jenže ty bys rád, aby to někdo udělal za tebe......Henry ti odpověděl, že chceš něco, co je zbytečné, protože to za tebe dokáže udělat navigace...Tak co ještě chceš ??? Tak co vyskakuješ na mne ??? Je lepší mít sloučenou kategorii a najít si to, co potřebuji, než jich mít dvacet....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník