radary - ikony

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

radary - ikony

Příspěvekod caesar v 23.6.2006, 0:00

jde nejak udelat, aby se mi na radaru na dalnici ukazala ikona 130 a ve meste 50 a pod? Musim to zadavat rucne (resp. vytvorit si kategorii) Nebo je to jiz nekde vytvorene?
caesar
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22.6.2006, 23:56

Příspěvekod Gurun v 24.6.2006, 9:44

Bohužel u Tomtoma nejde, ale už se to tu probíralo několikrát
páč jedna kategorie POI musí mít shodný název souboru souřadnic a ikony,

Napadá mě řešení, vytvořit ikonu 130km/h a 50km/h a přehrát je v PDA podle toho kde zrovna jedeš ( dálnice, obec ) 8)

noooo, ale to je možná jednodušší nechat tam tu stávající ikonu, nebo si udělat ikonu 50 - 130km/h a kouknout z okna, kde to zrovna jedu. Časem jsem našel některé detaily podle kterých se to dá rozpoznat :D :D

Dálnice jsou pozemní komunikace určené pro dálkovou a mezistátní dopravu silničními motorovými vozidly, která je budována bez úrovňových křížení, s oddělenými místy napojení pro vjezd a výjezd a která má směrově oddělené jízdní pásy. Dálnice je přístupná pouze silničním motorovým vozidlům, jejichž nejvyšší povolená rychlost není nižší, než stanoví zvláštní předpis

Termín dálnice označuje rychlostní komunikaci pro motorová silniční vozidla. Název vznikl ve třicátých letech 20. století, v době kdy se dlouho hledalo jednotné označení pro tento typ komunikace.

Dálnice je nejvyšší typ silnice, které se staví na nejzatíženějších a mezinárodních tazích. Jednotlivé trasy se v Česku značí písmenem D. Vzhledem k obrovským nákladům na výstavbu dálnic se také staví lacinější rychlostní silnice (nebo také silnice pro motorová vozidla) značené písmenem R.

podrobnosti ceskedalnice.cz
Acer n35, Hi-speed 1GB, Case Logic
Gurun
 
Příspěvky: 33
Registrován: 3.10.2005, 9:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků