Instalace POI

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Re: Instalace POI

Příspěvekod goha v 14.12.2007, 0:21

MilanSu píše:Tvorba vlastního POI.DAT je tu již několikrát popsána, ale vždy se jedná o vlastní a ne o přihrání k původnímu (BZ by byly pravděpodobně dublované). Jinak jak píšeš, že se ti nezobrazí všechny, zobrazí se ti pouze BZ v nějakém okruhu, stačí když dáš vybrat a zadáš třeba Brno, nebo něco co už tam nevidíš. Samozřejmě pokud tam ten BZ je


Díky za info. Ještě to upřesním....
Ten POI.DAT se mi nedařilo ani vyrobit, také jsem to zkoušel. Můžeš mi prosím poslat nějaký link, kde to je polopaticky vysvětlené?
BZ .... některé se mi zobrazí všechny, i do okruhu přes 250 km, ale některé jen do 30-50 km. Myslíš, že by to mohlo být třeba tím, že těch prvních je v balíku .ov2 méně a těch druhých v druhém balíku .ov2 třeba více?
Díky g.
goha
 
Příspěvky: 18
Registrován: 12.12.2007, 18:53

Re: Instalace POI

Příspěvekod MilanSu v 14.12.2007, 9:15

Stačí hledat (sice i mně to chvíli trvalo) ale je to http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=3&t=35. Počet zobrazených samozřejmě souvisí s počtem BZ v kategorii, když tam mám dva body, zobrazí se všechny a když více (tuším že se zobrazí pouze něco kolem 100 BZ)
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Re: Instalace POI

Příspěvekod goha v 14.12.2007, 9:35

MilanSu píše:Stačí hledat (sice i mně to chvíli trvalo) ale je to http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=3&t=35. Počet zobrazených samozřejmě souvisí s počtem BZ v kategorii, když tam mám dva body, zobrazí se všechny a když více (tuším že se zobrazí pouze něco kolem 100 BZ)



Moc děkuju, jdu to studovat.
g.
goha
 
Příspěvky: 18
Registrován: 12.12.2007, 18:53

Předchozí

Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků