žádost o radu.nejdou radary s upozorněním

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

žádost o radu.nejdou radary s upozorněním

Příspěvekod lehrak v 6.12.2007, 0:48

Zdravím,
jsem laik a tak bych potřeboval radu ohledně stahování poi radarů a neb. míst s upozorněním.
Do nedávna jsem se pouze přihlásil zadal metry pro upozorněním stáhl gpx soubor (mám garmin 300)
a vše při jízdě fungovalo jak má.
Poslední dobou jsem to opakovaně zkoušel ale při jízdě zůstává má navigace co se týká radarů úplně v
klidu zato mě však začala upozorňovat na věci které nechci a které jsem nezadal jako je pošta a pod.
Ví někdo co a jek dělám špatně, poraďte prosím, děkuji.
lehrak
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29.6.2007, 19:42

Re: žádost o radu.nejdou radary s upozorněním

Příspěvekod vrána v 7.12.2007, 21:25

Ahoj, Garmina neznám, ale zkusil bych znovu prohlédnout to nastavení, případně to vymazat a nastavit znovu, případně celý ten udělátor zresetovat, pokud to umožňuje (a pokud to jde, tak zkusti nejprve zazálohovat). Ale předpokládám, že tohle jsi zkoušel jako první... tak fakt nevím...
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: žádost o radu.nejdou radary s upozorněním

Příspěvekod freewall v 7.12.2007, 22:40

Otázka není úplně jasně položená - nevím, jestli stahuješ, jednotlivé kategorie radarů každé zvlášť nebo zip soubor všech.....
Mrkni se co máš nastaveno v Uživatelském panelu - jestli máš nastaveno výchozí formát gpx, Nastavení upozornění radarů pro Garmin. Já stahuji ten zazipovaný soubor - přes POI Loader to tam naženu a bez problémů. Já si to tam přesouvám tedy v "manuálním" režimu - to kvůli nastavení alarmu pro "Nebezpečná místa", ale stejně u radarů jen klikám next nebo O.K. nebo co to v Poi Loaderu je a funguje mi to.
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 2 návštevníků