Export bodů zájmu pro různé typy navigací paralelně

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Export bodů zájmu pro různé typy navigací paralelně

Příspěvekod Scorpio_cz v 30.3.2009, 7:43

Ahoj Henry,

myslím že tohle je na Tebe ... mám následující záludnost ... táta jezdí s TomTomem, a já jsem přesedlal na iGO8.

Když chci nahrávat "oblíbené" kategorie POI pro sebe a pro tátu, tak musím v profilu nastavit že mám iGO8, kategorie poklikat aby se nahrály soubory pro iGO8, pak přenastavit že mám TomTom, a kategorie znova poklikat aby se nahrály soubory pro TomTom.

Nedalo by se udělat, aby registrovaní uživatelé měli možnost nastavení v profilu dvou (nebo tří) typů navigací (určitě nejsem sám kdo se stará o víc než jeden typ navi) a potom by v oblíbených kategoriích byla možnost bez štelování profilu kliknout jak .ov2 pro TomTom tak třeba .kml pro iGO8 ... byl bych vděčen 8-) - a možná i další uživatelé ...

Komentáře, kritika, názory - jsem jedno veliké ucho :blazen:
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Export bodů zájmu pro různé typy navigací paralelně

Příspěvekod Jirásek v 30.3.2009, 10:07

Já podobný problém řeším následovně:
V uživatelském panelu mám nastaveno základní nastavení TomTom a ještě zatrženo zobrazení pro ostatní navigace. V zobrazení kategorií mám samozřejmě přímo stažení pro TomToma, po rozkliknutí kategorie mám ale možnost stahovat i ostatní formáty.
Pravda, je to na dvě kliknutí, ne přímo.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Export bodů zájmu pro různé typy navigací paralelně

Příspěvekod Scorpio_cz v 30.3.2009, 10:29

Děkuji za nakopnutí ... v rozkliknute kategorii to samosebou je ... :palce:
Když jsem ale nepořádník a stahuju aktualizace 1x až 2x za měsíc, musím rozklikat třeba 15 kategoríí :cry:
Takže by se mi moc líbilo, kdyby to bylo vedle každý kategorie přímo ve favoritech 8-)
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Export bodů zájmu pro různé typy navigací paralelně

Příspěvekod Henry v 30.3.2009, 14:27

Dva profily - dva prohlížeče (popř. dvě jádra - pokud máš prohlížeč, který to umí). Jedním klikem potom přepínáš zobrazení pro různé navigace. Jediná věc navíc je dvojí nastavování kategorií.
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Export bodů zájmu pro různé typy navigací paralelně

Příspěvekod Scorpio_cz v 30.3.2009, 14:46

Dobrá, děkuji za odpověď, já to s tím přepínáním přes profil nějak přežiju - asi to je ta nejjednodušší cesta :mad2:
Nějak se mi nechce dělat "druhou registraci" na fóru jenom kvůli tomu (ale i tuhle možnost zvážím).
Prohlížečů mám samozřejmě celý zástup, a používám jich několik paralelně - v tom bych problém neviděl.
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21


Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků