Stazeni vsech poi+ikonek

Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..

Re: Stazeni vsech poi+ikonek

Příspěvekod voda v 16.4.2008, 11:52

Opravte mě, pokud plácám, ale jestli jsem to dobře pochopil, tak seskupením mi vznikne jeden velký soubor, čímž ztratím rozdělení bodů do kategorií. To je v lepším případě dost nepřehledné, v horším nejde poznat, o jaký typ POI (hospoda vs lékárna apod.) se jedná. Krom toho má GPS podstatně rychleji hledá, když jí řeknu, jaký typ POI mě zajímá -- když by byly všechny v jedné kategorii, prostě bych si počkal.
voda
 
Příspěvky: 4
Registrován: 3.4.2007, 16:44

Re: Stazeni vsech poi+ikonek

Příspěvekod Suky v 16.4.2008, 21:49

Pokud si je "seskupíš do zip", stáhneš si je v jednom zip souboru, ale po rozbalení máš všechny kategorie jednotlivě.
Ovšem je pakárna znovu a znovu vybírat ty potřebné.

Já zrovna včera poté co jsem se nuceně usmál do nečekané kamery u radaru v Jablůnce jsem se rozhodl aktualizovat všechny mnou používané kategorie.
Po dlouhém boji jsem pochopil, že PoiEdit stále nefunguje, takže jsem si své kategorie hodil do oblíbených, odtud jsem je jedním vrzem stáhl pomocí DownloadThemAll.
No a dnes jsem jen nakoukl do svých oblíbených, stáhl 4 aktualizované kategorie a je klid. Se slzou v oku jsem se tedy s PoiEdit rozloučil, ale stávající možnost s Oblíbenými se dá také celkem dobře používat.
Suky
 
Příspěvky: 63
Registrován: 13.8.2006, 15:32

Re: Stazeni vsech poi+ikonek

Příspěvekod voda v 18.4.2008, 17:47

Jo, k možnosti s Oblíbenými jsem se nakonec taky dopracoval. Musím říct, že to stále není taková pohoda, co to bývala (prostě se mi líbí, když věci, co můžou fungovat automaticky, taky automaticky fungují a ne že budu dělat úkony stylem cvičená opice), ale dá se to vydr. :)
voda
 
Příspěvky: 4
Registrován: 3.4.2007, 16:44

Re: Stazeni vsech poi+ikonek

Příspěvekod lipe v 15.5.2008, 18:00

Suky píše:Pokud si je "seskupíš do zip", stáhneš si je v jednom zip souboru, ale po rozbalení máš všechny kategorie jednotlivě.
Ovšem je pakárna znovu a znovu vybírat ty potřebné.


Prosím pěkně o radu, jak si je "seskupím do zip"? Nemůžu to najít.
Děkuji
lipe
 
Příspěvky: 2
Registrován: 7.7.2006, 13:03

Re: Stazeni vsech poi+ikonek

Příspěvekod Henry v 15.5.2008, 21:25

Seskupit do zip to nejde.
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Stazeni vsech poi+ikonek

Příspěvekod vvitty v 5.10.2008, 21:14

Gumajz píše:Jen takový dotaz....K čemu je někomu stažení VŠECH POI ???? Nechápu......Do navigace se to nevejde,začíná to na mne dělat dojem,že takto to dělají také ti,kteří v prodejnách radarů nabízí české POI v navigacích....Kde by je asi vzali ???? Hádejme,můžeme jednou...!!!!


k cemu? treba k tomu, ze v navigaci je umisteno 20-25 pouzivanych kategorii, a zbyle jsou zabalene na karte a vybali se jen v pripade potreby. obvykle treba nepotrebuji CNG cerpaci stanice, ale obcas se nejaky cizinec zepta, slo by uvest i dalsi pripady (napr. ruzne nakupni centra atp.) => vybalit z archivu prislusny soubor a pouzit je otazka dvou minut.
dalsi mozne priklady - veterinar, stanice mestske policie atp
vvitty
 
Příspěvky: 1
Registrován: 5.2.2008, 20:35

Re: Stazeni vsech poi+ikonek

Příspěvekod Docent v 5.10.2008, 22:15

Výborně, další důvod pro to, aby soubory z poi.cz byly zdarma přístupné pouze aktivním uživatelům a ostatním po zaplacení příslušného obolusu... Stejně jako u TT, Automapy atd. ...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Předchozí

Zpět na Užívání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků