Klasická verze
Vše týkající se užívání POI, problémy, dotazy, návrhy..
Odeslat odpověď

POI Bankomaty ČSOB vs.Poštovní Spořitelna

20.1.2009, 13:10

Nechci nikterak zasahovat do tvorby přispěvatelů BZ,ale jinak PS (Pošt.Spořitelna) spadá pod ČSOB tudíž bankomaty PS jsou bankomaty ČSOB a jsou zaznamenány právě i v této kategorii.
Výběr z těchto bankomatů je naprosto identický,co se manipulací s účty klienta týče.... :pc:

Re: POI Bankomaty ČSOB vs.Poštovní Spořitelna

20.1.2009, 16:09

Já už to psal, když jsem kategorii neschvaloval... Zase se ukázalo, že mám jako obvykle pravdu a nikdo mne neposlechl :cry: . Takhle za chvíli někdo vybere z hospod ty, kde točí Gambrihnus, a udělá na to extra kategorii :KO: .

Re: POI Bankomaty ČSOB vs.Poštovní Spořitelna

20.1.2009, 16:32

PS bankomaty je zbytecna kategorie

Re: POI Bankomaty ČSOB vs.Poštovní Spořitelna

20.1.2009, 17:07

Jelikož jsem v životě poštovní spořitelnu nepotřeboval, tak se moc omlouvám, já to schválil.......Opravdu se moc omlouvám, já to fakt netušil, že spadají pod ČSOB. Henry, ta kategorie je nesmysl.....

Re: POI Bankomaty ČSOB vs.Poštovní Spořitelna

20.1.2009, 18:12

Neomlouvej se..Udělals to v dobré víře... :palec: Každej neví co pod co spadá.Já jen,že PS mám.... :usmev:
To Docent: ... :?:

Re: POI Bankomaty ČSOB vs.Poštovní Spořitelna

20.1.2009, 18:33

dd,
souhlasím, že se to někomu může zdát totéž, ale není to totéž,
přirovnal bych to k autům: Toyota, Peugeot a Citroen taky patří do jednoho koncernu, ale každý ví, že jsou to samostatné obchodní značky, o rozdílech v samotných autech nemluvě; podobně VW, Audi, Seat, Škoda...

projížděl jsem si duplicitu bankomatů CSOB a PS s presnosti na 50m (náhodně zvolená mez) a je jich cca 70, které se shoduji mestem a ulici, ve vetsine pripadů i číslem, nelze říci, v kolika případech vedle sebe stojí dva bankomaty ČSOB a PS.

a co tedy s tim? sloucit? nechat solo? včil mudruj...

s pozdravem danik73

Re: POI Bankomaty ČSOB vs.Poštovní Spořitelna

20.1.2009, 19:55

Řekl bych, že dva bankomaty ČSOB a PS vedle sebe nestojí, alespoň já jsem taková dvojčata neviděl. Takže osobně bych doporučil přidávat je do bankomatů ČSOB... Ani ČSOB v seznamu bankomatů nerozlišuje, jestli jde o bankomat ČSOB nebo PS, a ještě k tomu má namaštěné bankomaty Volksbank a Oberbank, protože klienti těchto bank mají z této sítě výběr za shodných podmínek... Viz např. zde. Nevidím jediný důvod, proč by měl někdo extra vyhledávat práva bankomat PS.

Re: POI Bankomaty ČSOB vs.Poštovní Spořitelna

20.1.2009, 20:31

Každej kdo má PS ví,že spadá pod ČSOB......Jinak zde:
http://www.postovnisporitelna.cz/kontak ... omaty/vse/
http://www.csob.cz/bankcz/cz/Csob/Konta ... Bankomaty/
Je to prostě to samé.......Ale pokud někdo chce...Hlavně těch ČSOB je podstatně více,takže je člověk spíše najde....

Re: POI Bankomaty ČSOB vs.Poštovní Spořitelna

20.1.2009, 21:35

Gumajz píše:Jelikož jsem v životě poštovní spořitelnu nepotřeboval, tak se moc omlouvám, já to schválil.......Opravdu se moc omlouvám, já to fakt netušil, že spadají pod ČSOB. Henry, ta kategorie je nesmysl.....


Já už s tím nic... Jen si vyzkoušejte podat žádost o ZNEVEŘEJNĚNÍ kategorie, jinak to nevyzkoušíte :osli:

Re: POI Bankomaty ČSOB vs.Poštovní Spořitelna

21.1.2009, 10:24

Už je tam od někoho zadaná. Já jí chtěl zadat, a napsalo mi to, že už je tam u této kategorie tato žádost zadaná...
Odeslat odpověď