Vše o navigacích značky iGO a Mio
Odeslat odpověď

Test MIO C720

14.12.2007, 0:34

Rád bych Vás informoval, že jsem "zbastlil" takové malé nevinné "cosi", co připomíná TEST navigace MIO C720. Zvu Vás tedy na http://rossini77.blogspot.com .

Re: Test MIO C720

14.12.2007, 8:47

Teda ty jsi se rozepsal, jenom nějaké připomínky. Pokud se týká hlasitosti, která je standartně zašita v menu, pomocí skinu lze na navigační obrazovku dát táho hlasitosti a tlačítko Mute. Obdobně je pak v informační části možnost rovnou přepnout výpočet trasy (Rychlá, krátká ....).
Pokud se týká TMC, naprosto stejné zkušenosti (zkrátka k ničemu) ale pokud si dáš v nastavení TMC Ruční změna plánu, pak to nepřepočte automaticky a pokud by jsi vypnul Užít info o dopr.situaci, pak by to nemělo brát ohled na TMC.
To přepočítávání při sjetí z trasy je někdy otravné (Garmin se daleko rychleji přizpůsobí nové trase), ale třeba po Praze MIO s volbou nejkratší mě vede prakticky tudy, kudy jsem zvyklý jezdit (Garmin i při volbě nejkratší stejně jede jinudy)
Oproti Garminu je velké plus informační část (to musím u Garmina přepnout), naopak zase někdy dost malá mapa (automatické zoomování) a nevýrazný symbol manévru (pouze malá šipička)

Re: Test MIO C720

3.2.2008, 4:34

Dobry den, mam osobni zkusenosti s TOM TOM a ted s MIO. Co se tyce TMC jsem vice spokojen s MIO, prehral sem skin a po nastaveni moje MIO C520 reaguje tak jak jsem ji natavil a ihned pokud to jde reaguje na kolony a pod. a ihned me vede jinudy. Co se tyce tras rychla pomala ekonomicka TOM VS. MIO zkousel jsem to 31.1.2008 a kazdy system me vedl jinudy.
Odeslat odpověď