Hotely F1

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

Hotely F1

Příspěvekod stst2 v 26.1.2022, 23:15

Zabrousil jsem mezi nejstarší záznamy a začal zkoumat kategorii Hotely F1. Zkusil jsem dvě první položky (Valladolid a Bilbao) a nestačil žasnout, resp. začal se bavit. Protože zde na fóru se vedly komentáře, jestli bod zadat 10 metrů sem anebo 20 metrů tam, a tady u F1 to hapruje o stovky kilometrů!
Tak jsem si cvičně zkusil zobrazit v mapě všechny body a ještě pár takový "expertních" našel - třeba Birmingham nebo Coventry. Mapu přikládám, kdo má zájem, může se podívat sám. Je zaziplá, protože koncovku HTML sem nelze nahrát.

A vlastně gró mého příspěvku není o tom, že zaměření "trochu" ulítlo (dá se to také parafrázovat slovy: děsně vedle). Protože při 318 záznamech se pár chybiček vloudit může...
Spíš mne zarazilo, že záznamy jsou 15 let staré, mají za tu dobu přes dva tisíce stažení a přitom se nenašel nikdo, kdo by za ta léta na ty chyby přišel a opravil je. A to ani v dobách, kdy to tady ještě žilo - natož teď, když už tady je mrtvo.

Inu, i takhle to tady chodí(valo)...
:(
Přílohy
hotelyF1.jpg
hotelyF1.jpg (49.79 KiB) Zobrazeno 3200 krát
hotely F1 - mapa.zip
(13.16 KiB) 402 krát
stst2
 
Příspěvky: 120
Registrován: 17.9.2016, 9:04

Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron