Kategorie KiK

Vše o tvorbě POI pro ČR (developer)

Kategorie KiK

Příspěvekod Gumídek v 1.11.2011, 16:18

Je mi líto, ale tato kategorie vůbec nesplňuje kriteria jak má vypadat formát jednotlivých bodů.
1) Chybí háčky a čárky
2) Chybí čísla ulice, někde ani jméno ulice není
3) Chybí PSČ
4) Chybí webové stránky firmy
5) Chybí telefon
6) Chybí otevírací doba
Navíc nejsou vyplněná jednotlivá pole a správce to pořád tvrdošíjně cpe do jednoho pole.
Co na to správce kategorie ???
Poslal jsem správci SZ, že si v případě zájmu může vzít asistenta...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Kategorie KiK

Příspěvekod vrána v 5.11.2011, 1:42

Takže správce tam bude ládovat postaru, jak za dob kamennýho tomtomu a asistenti za ním budou napravovat tu paseku? To je teda chci vidět :lol1: :blazen: . Jsem si říkal, že bych třeba, ale dokaváď neuvidím, že správce to sám od sebe začal upravovat, případně alespoň zadávat správně, tak mě ani nehne. A i tak na to času bude málo, snažit se musí hlavně on.
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: Kategorie KiK

Příspěvekod Gumídek v 5.11.2011, 8:27

Vráno, klid....Vkládáš tam něco, co jsem neřekl :nastvany: ....A navíc nechápu, jak jsi tohle mohl napsat, když sám víš, jak to bylo myšleno...
Takže to zasluhuje vysvětlení. :pc:
Takže pro všechny znovu a tak, aby to pochopili a zase se v tom někdo neštoural :

To, že jsem správce kategorie není o tom, že tam nahrnu nějaká data bez ladu a skladu, a tím to pro mne skončí...Jsem tu od toho, abych se o kategorii staral a udržoval ji aktuální, relevantní atd....Proto také dnes funguje schvalování kategorie. Doby, kdy si každý udělal kategorii jakou chtěl a jak chtěl už naštěstí skončila. Myslím veřejnou, soukromou si můžeš udělat jakoukoliv.. A pozůstatek z té doby jsou bohužel ty kategorie, které zůstaly ve starém formátu. Buď se o ně správce starat nechce, nebo sem na POI už nechodí apod..V tom případě se kategorie předá takovému správci, který se o ní bude starat...Jinak to bohužel nejde, protože když s někým není dohoda, tak se opravdu jinak postupovat nedá...
Doufám, že jsem to napsal dostatečně jasně.... :grin:
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Kategorie KiK

Příspěvekod vrána v 6.11.2011, 20:37

A já ti znovu opakuji, že po shlédnutí té kategorie, kde je správce zjevně alespoň trochu aktivní, leč to dělá úplně blbě, mu dělat pomocníka nebudu, dokud neuvidím zlepšení z jeho strany. Pak není problém mu pomoci s postupným předěláváním těch záznamů. Ale nerad bych od konce předělával a on by na druhém konci přidával další v blbém formátu. Tolik času zase nemám... Doufám, že jsem se taky vyjádřil dostatečně jasně :usmev:

I když tedy koukám, že se objevil skoro po roce, ale zjevně žije :-). Takže přesně v návaznosti na to, co jsi napsal, počkám na reakci z jeho strany a pak uvidím.
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: Kategorie KiK

Příspěvekod Gumídek v 6.11.2011, 22:18

A já znovu opakuji, že pokud správce nechce , tak to dopadne stejně jako s kategorií Ge Money. Ferda XXl nechtěl, kategorie byla zneviditelněna, čekalo se na jeho rozhodnutí, žádné nebylo, kategorie byla odejmuta, a my jsme s Jiráskem kategorii přetvořili do nového formátu...
Správce kategorie KiK zatím neodpověděl, takže dám návrh na zneviditelnění kategorie.
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Kategorie KiK

Příspěvekod vrána v 6.11.2011, 22:22

Jak je ctěná libost... jinak je tam práce, jak na kostele, protože tam nejsou uvedena ani čísla v adresách, pár bodů jsem zkusil procvaknout, alespoň ty nově zadané sedí, ale víme, jak tyhle prodejný migrují, takže zkontrolovat všecko :nositka:. Zlatej Expert elektro :doutnik:
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: Kategorie KiK

Příspěvekod Gumídek v 9.11.2011, 5:09

Do systému byla zadána Žádost o zneveřejnění kategorií KiK. Jak CZ, tak i SR....
Správce nereaguje na výzvy, aby kategorii předělal postupně do nového formátu...SZ dostal, přečetl, neodpověděl...
Poslal jsem mu tedy druhou, kde jsem mu sdělil, že podávám žádost o zneveřejnění kategorií, aby měl čas se rozhodnout, jestli s nimi něco hodlá udělat...
Opravdu není možné, aby zde někteří dělali, a někteří na to kašlali....tento web se snažíme dělat pro ostatní, ne pro sebe...
Byl by to výsměch těm, kteří se zde snaží něco vytvořit...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Kategorie KiK

Příspěvekod Gumídek v 9.11.2011, 5:14

Obě kategorie byly již zneveřejněny. Henry, navrhuji, aby jsi ještě zkusil správce zkontaktovat ty. Pokud dále nebude odpovídat, tak bych navrhoval, aby se kategorií ujal někdo jiný....
Nejvíce mne štve, že si první SZ přečetl, a ani se nenamáhal odpovědět. A myslím, že odpovědět patří k základní slušnosti...
Ale možná to svědčí o jeho zájmu...
A ještě bych navrhnul, aby pro správce zmizela za základního nastavení volba nepřijímání SZ....Protože psát si ze správci přes maily je ještě zdlouhavější než přes SZ. Nehledě na to, že si každý správce může nastavit upozorňování na SZ...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Kategorie KiK

Příspěvekod Henry v 9.11.2011, 23:42

V phpBB fóru není možnost zrušit "vypnutí SZ" pro jednotlivé uživatele.

Pokud se "jtvrdik" tady na fóru neozve, tak zkusíme najít někoho, kdo dá kategorii do pořádku...
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Kategorie KiK

Příspěvekod Gumídek v 27.11.2011, 10:46

Poslední zprávu jsem mu posílal 6.11. a do teď nic.....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Kategorie KiK

Příspěvekod Henry v 28.11.2011, 19:10

Naposledy zde byl 2. listopadu.
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice


Zpět na Tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků